Lekarz generalny Florydy „szkodliwy dla społeczeństwa”

Opublikowano: 14.03.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2914

Amerykańskie ministerstwo federalne wysłało list do lekarza generalnego Florydy, ostrzegając go, że jego twierdzenia dotyczące ryzyka związanego ze szczepionką COVID-19 „są szkodliwe dla społeczeństwa”.

List amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków oraz Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom do dr. Josepha Ladapo został wysłany w piątek Była to odpowiedź na list, który Ladapo napisał do agencji w zeszłym miesiącu, wyrażając zaniepokojenie ubocznymi skutkami szczepionek mRNA COVID-19.

Ladapo sprzeciwił się nakazom dotyczącym szczepień przeciwko COVID-19 i innym decyzjom zdrowotnym przyjętym przez rząd federalny. Ladapo w zeszłym roku wydał wytyczne zalecające unikanie szczepienia zdrowych dzieci przeciwko COVID-19, zaprzeczając federalnym zaleceniom zdrowia publicznego, które mówią, że wszystkie dzieci powinny otrzymać zastrzyki. Odradzał również mężczyznom w wieku od 18 do 39 lat przyjmowanie szczepionek mRNA COVID-19, twierdząc, że analiza przeprowadzona przez Departament Zdrowia Florydy wykazała 84% wzrost liczby zgonów związanych z chorobami serca.

W swoim liście agencja federalna zaprzecza temu, twierdząc, że eksperci od układu krążenia, którzy badali ten problem, doszli do wniosku, że ryzyko udarów i zawałów serca było niższe u osób zaszczepionych, a nie wyższe. „Zadaniem urzędników ds. zdrowia publicznego w całym kraju jest ochrona życia ludności, której służą, zwłaszcza osób szczególnie narażonych. Podsycanie wahań dotyczących szczepionek podważa te wysiłki” – czytamy w liście podpisanym przez komisarza FDA Roberta Califfa i dyrektor CDC Rochelle Walensky.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Na podstawie: „Yahoo News”
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Aaron Schwarzkopf 14.03.2023 11:30

    Floryda jest wrzodem na d.., demonów i biesów. Praktycznie zero kagańców, izolacji itp. wynalazków, a ludziska cuś nie bardzo chcieli ani chorować, ani umierać na baranofikusa. A teraz jeszcze nie chcą się szczypać. Chyba dr Ladapo, tudzież de Santis będą musiel mieć wypadki samochodowe, lotnicze ew. popełnią samobójstwa. Demony i biesy mają w tych sprawach spore doświadczenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.