Lekarz czy zbrodniarz?

Opublikowano: 13.06.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2217

Jak skłonić jedną grupę ludzi (np. medyków), aby mordowała innych ludzi? Zadanie jest dziecinnie proste! Musi się znaleźć ktoś, kto zapłaci potencjalnym mordercom za „mokrą robotę” oraz zapewni im bezkarność! Ktoś taki się znalazł!

Sejm III RP ustawą zwolnił medyków od odpowiedzialności karnej za czyny przestępcze jeśli popełnili je „walcząc” z covidem, zaś rząd warszawski „sypnął groszem” kaście medycznej, pod warunkiem, że będzie walczyć z kowidem popełniając czyny karalne, to znaczy lekarze przestaną leczyć chorych, zamkną przed nimi drzwi swoich gabinetów, będą używać do leczenia osób chorych na covida (czyli zwykłą grypę sezonową) procedur, metod i aparatury które ich zabijają, będą „wyszczepiać” naiwnych przestraszonych ludzi z pełną świadomością, że na zdrowie to „wyszczepionym” im nie wyjdzie, itp., itd.

Słowem, po zapewnieniu medykom bezkarności i po skorumpowaniu ich pieniędzmi, „intelektualny kwiat” narodu polskiego rzucił się temu narodowi do gardła, co na chwilę obecną zaowocowało 140 tysiącami „nad wymiarowych” zgonów, a medycy dopiero się rozkręcają i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

Jak to się stało, że środowisko medyczne (z jednostkowymi wyjątkami) stało się zbrodniczym ramieniem rządu warszawskiego? Zauważmy, że gdyby nie masowy udział w zbrodni covidowej środowiska lekarskiego, to złoczyńcy rządowi byliby bezsilni i bezradni!

Dlaczego nakłonienie do zbrodni środowiska lekarskiego okazało się tak łatwym zadaniem? Samo skorumpowanie lekarzy i zapewnienie im bezkarności jeszcze nie do końca wyjaśnia ten przerażający fenomen.

Istnieje w tym środowisku podatny grunt sprzyjający zbrodniczym działaniom, co pokazała afera łowców skór w łódzkim pogotowiu, z roku 2009. Całymi latami medycy tego pogotowia mordowali pacjentów, aby ich zwłoki przekazywać odpłatnie firmom pogrzebowym.

Jak wyjaśnić ówczesną i obecną zbrodnię popełnianą przez medyków, obecnie w skali masowej? Musimy sięgnąć do wyjaśnień psychologicznych.

Praca lekarzy należy do jednej z najbardziej odrażających profesji. Na co dzień stykają się oni z ludźmi wyniszczonymi chorobami, śmierdzącymi, niedomytymi, czasami unurzanymi fekaliami, krwią, zdeformowanymi, okropnie okaleczonymi w wypadkach – listę okropności przynależnych zawodowi lekarza można mnożyć w nieskończoność.

By móc normalnie funkcjonować w takich realiach, musi nastąpić adaptacja. Polega ona najpierw na powstaniu znieczulicy wobec chorych u prawie każdego medyka, która przeradza się obrzydzenie do pacjentów a na koniec w nienawiść do nich!

Taki uformowany „materiał ludzki” można ulepić w każdą formę, na przykład morderców ludzi, co właśnie obserwujemy na co dzień.

Środowisko medyków nigdy nie zmyje hańby którą właśnie się okrywa! Tych ludzi powinien spotkać całkowity ostracyzm społeczny, bo o tym by ponieśli odpowiedzialność karną za ogrom zbrodni, którą już popełnili i popełniają, nie ma co marzyć!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Wielkie wyrazy szacunku należą się lekarzom z prawdziwego powołania, którzy sprzeciwiają się opisanym w felietonie praktykom i ryzykując własne kariery krytykują rząd i „kolegów po fachu”. Nie wszyscy pracownicy służby zdrowia ulegli korupcji i znieczulicy – należy o nich pamiętać.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Delite 13.06.2021 17:07

    Dokładnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.