Lekarka trafiła do szpitala po wstrzyknięciu preparatu Pfizera

Opublikowano: 03.01.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1910

Ministerstwo Zdrowia w Meksyku poinformowało, że lekarka, która otrzymała preparat leczniczy (błędnie nazywany „szczepionką” nawet w raportach medycznych – przypis WM) firmy Pfizer, została przyjęta na oddział intensywnej terapii z konwulsjami, trudnościami w oddychaniu i możliwym zapaleniem mózgu.

„Trzydziestodwuletnia lekarka, która otrzymała szczepionkę przeciwko COVID-19 firmy Pfizer, została przyjęta na oddział intensywnej terapii… po wystąpieniu wysypki, drgawek, osłabienia mięśni i trudności w oddychaniu w ciągu pół godziny po szczepieniu” – czytamy w raporcie. W przeszłości miewała reakcje alergiczne na niektóre leki.

Obecnie badane są przyczyny tej reakcji. Wstępna diagnoza to zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. Stan pacjentki stabilny, przyjmuje leki zmniejszające aktywność procesów zapalnych.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,40 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o