Łazik Curiosity sfotografował “kość”

Opublikowano: 02.07.2017 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 634

Łazik Curiosity dokonał niesamowitego odkrycia na Marsie, które może być dowodem na to, że miliony lat temu istniało tam życie. W dodatku, poszukiwacze UFO twierdzą, że na powierzchni Czerwonej Planety znaleziono obiekt przypominający kość.

Od kiedy łazik Curiosity wylądował, 6 sierpnia 2012 roku ziemscy naukowcy byli w stanie wykonać wiele istotnych dla nauki eksperymentów oraz wykonać wiele fotografii. Dzięki łazikowi, naukowcy NASA odkryli, że starożytny Mars najprawdopodobniej posiadał odpowiednie warunki, aby mogły na nim żyć mikroorganizmy. W próbkach odnaleziono węgiel, wodór, tlen, fosfor oraz siarkę. Podczas swojej wędrówki, odnalazł on wiele niesamowitych kształtów, które wielu osobom wydają się co najmniej podejrzane.

Na części zdjęć z Marsa wyraźnie widać obiekty, których nie powinno tam być. Na przestrzeni lat wiele osób doszukiwało się tam śladów obcych pojazdów, naczyń, humanoidów, a nawet ogromnych krabów. Jedna z takich fotografii pokazuje przedmiot przypominający kość leżącą wśród skał.

Wiele znalezisk, które przedstawiane są jako domniemane niewiarygodne obiekty na powierzchni Marsa, zdaniem naukowców są po prostu przykładem pareidolii. Zjawiska polegającego na dopatrywaniu się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach. NASA twierdzi, że również i tym razem tajemnicza „kość” to tylko skała o niecodziennym kształcie.

Jest to o tyle istotne stwierdzenie, że podczas gdy naukowcy z NASA akceptują istnienie mikroorganizmów na Marsie o tyle formy życia posiadające szkielety mocno przetasowałyby obowiązujące dogmaty naukowe. Jednak nie ma powodu by przekreślać słowa naukowców.

Tajemnicza formacja rzeczywiście przypomina kość, ale równie dobrze możnaby przyrównać ją do rafy koralowej oraz tak jak twierdzą sceptycy, do erodującego kawałka skały.

Autorstwo: B
Na podstawie: Ancient-Code.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. replikant3d 02.07.2017 19:38

  Będą zawzięcie zaprzeczać wszystkiemu. Ludzie! NASA to odnoga departamentu obrony USA! tam nigdy prawdy wam nie powiedzą!

 2. polach 02.07.2017 20:24

  Zgadzam się z tobą replikant3d że Nasa łga nam w żywe oczy w wielu sprawach a wczoraj trafiłem na to:

  https://orwellsky.blogspot.com/2017/06/nie-tylko-misja-na-ksiezyc-to-oszustwo.html

  Może tam nigdy żadnej sondy z ziemi nie było? rządy nas kręcą cały czas, więc ja pewny nie jestem że tam jakiś łazik śmiga i robi fotki. Za to podejrzewam że na wszystkich planetach są różne formy życia, również na Marsie dlaczego nie?Ale tez doszły mnie słuchy że na Marsa latamy już jakiś czas, że tam coś się dzieje tak jak na księżycu, lecz to tylko informacje od ludzi jak Max Spiers itp.Dla mnie wszystko jest możliwe, bo jestem pewien iż na naszej ziemi były przed nami znacznie bardziej rozwinięte cywilizacje ludzkie, które latały gdzie chciały, bez wątpienia.Piszą o tym eposy, podania , legendy, szamani z różnych kultur wspominają etc.Nawet Twardowski latała sobie na księżyc a co:).Jestem też pewien że cały wszechświat tętni życiem, w nieskończonych ilościach form.

 3. maciek 02.07.2017 23:19

  Coś, ość, ale nie kość.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.