Łatanie budżetu czy realna interwencja?

Opublikowano: 18.01.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 692

„W najbliższym czasie rząd zajmie się przepisami dotyczącymi opodatkowania dodatkowych mieszkań” – powiedział w sobotę w RMF FM premier Mateusz Morawiecki. „Nowe przepisy mają objąć głównie fundusze kupujące setki mieszkań, ale należy się też przyjrzeć osobom posiadającym 7-8 mieszkań, bo to oznacza, że są osobami zamożniejszymi” – dodał złowieszczo. Czy ten krok to próba łatania budżetu, czy realne ograniczenie popytu ze strony funduszy inwestycyjnych?

Źródło: YouTube.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Stanlley 18.01.2023 11:00

    Nie – to nie próba łatania budżetu to stopniowe wprowadzanie podatku atastralnego co jest kolejną cegiełką do zubożenia społeczeństwa – biednymi łatwiej rządzić, łatwiej posłać biedaktów do okopów. Zobaczcie co się dzieje na UA – w Kurzwelle imprezują sobie bogatsi Ukraińcy, do ZEA wyjechało w pierwszych dniach 25 000 bogaczy – nie licząć oligarchów – tydzień przed konfliktem był sznur prywatnych odrzutowcó z Kijowa – już zapomnieliście? W okopach siedzą tylko biedne Mikoły… Ostatnio widziałem film jak pana na przystanku zgarniało WKU a on uciekał, wiele takich filmów widziałem… Widziałem też jak SBU skatowało piekarza za to że sprzedawał swój chleb również Rosjanom…

  2. replikant3d 18.01.2023 18:37

    Ale naiwność. Funusze sprytnie ominą przepisy a oberwą zwylki ludzie…jak zawsze..

  3. Fenix 19.01.2023 08:07

    Ruch ludzi wolnych popieram. Nie wybieram ich władzy. Ja wybieram ! Władzą Ja, stanowię nowe prawo. Ludzie wolni to , sprawiedliwych prawo! Jawność , ujawnia prawdę. Odpowiedzialność przystosowanie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.