Latające dyski Schaubergera

Opublikowano: 12.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 36

Potężny kompleks Mauthausen zaliczono jako część obozu koncentracyjnego. Budową wielu kilometrów podziemnych i górskich tuneli, hal i sztolni zajęli się więźniowie tego obozu. Od 1938 r. do 1945 r. zmarło ich 320 000. Tuż po wojnie, mimo trudności gospodarczych Austria wydaje 10 000 000 USD na zalanie pewnej części tuneli betonem. W tym kompleksie pracuje nad tajną bronią Viktor Schauberger – austriacki fizyk, naukowiec i wynalazca. Opracowuje teorię ruchów wirowych wody i konstruuje nowoczesne silniki przekraczające swoją mocą 10.000 KM. Jednocześnie prowadzi prace nad maszyną do wywoływania huraganów.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o