Las Vegas Instaluje “Intellistreets”

Opublikowano: 11.11.2013 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 255

Jak podaje prisonplanet.com “Departament robót publicznych Las Vegas rozpoczął testowanie nowo zainstalowanego systemu oświetlenia ulic wokół ratusza, który posiada szeroki wachlarz możliwości, w tym nagrywanie dźwięku i obrazu.”

“Według producenta, firmy “Illuminating Concepts” z Michigan główne zalety systemu to “zarządzanie energią, bezpieczeństwo i rozrywka.” Konfiguracja w Las Vegas obejmuje takie funkcje, jak wyświetlanie powiadomień alarmowych, odgrywanie muzyki i system nadawania zapowiedzi, wszystko sterowane z iPada.”

Na stronie producenta znaleźliśmy również następujące atrybuty: “Intellistreets jest jedynym systemem oświetlenia z wbudowanymi przyciskami wezwania policji i systemem dwukierunkowej komunikacji; system potrafi nadawać komunikaty audio i powiadomienia; poprzez czujniki środowiskowe może wykrywać niebezpieczne środki chemiczne, biologiczne, radiologiczne, nuklearne, zanieczyszczenie, system posiada kamery działające w podczerwieni, wykrywa wibracje, opady, posiada analizatory stresu w głosie, nagrywanie audio i śledzenie strzałów; personel może zidentyfikować i śledzić rzeczy z nadajnikami RFID; system wykorzystuje aplikacje Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego; współdzielenie danych obrazowych między czujnikami pozwala na kierowanie kamerami i budowanie świadomości sytuacyjnej użytkownika końcowego.”

Lampy te są tym samym systemem niemalże pełnej inwigilacji obywateli, podsłuchując, nagrywając wszystko co się wokół nich dzieje.

Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
dox888
Użytkownik

Obywatel X budzi inteligentny sieciowy zegarek – wstaje więc o 7.30, – rozlega się szum z pokoju wynikający z otworzenia okna. 7.36 – Wideo-rozmowa. O 7.45 zarejestrowano zwiększenie zużycia prądu. Od 8 do 8.15 zużył 1/4 kubika wody. O 9 poszedł do sklepu – kupił bułkę z serem i paczkę czipsów. Nadajnik trafił do kosza o 10 więc obywatel zjadł zakupione towary. Na 12 umówił się z osobą Y przez FB w Mcdonaldzie. O 11 poszedł pobiegać – zgodnie z wytycznym wirtualnego trenera w smartfonie – Endomondo.
Po drodze napotkał inteligentne reklamy sugerujące mu zakup napoju energetycznego. Udał się do tesco gdzie zeskanowano mu twarz sugerujący zakup Prozac’a… .

Każda minuta Twojego życia znajduje się bazie danych. Niemcy budują własną placówkę szpiegowską a przeciętne lemingi jak to zwykle bywa – promują debilizmy typu- “Zamienię prywatność na kilogram schabu.”

http://gadzetomania.pl/2013/11/08/zamienie-prywatnosc-na-kilogram-schabu-smialo-tesco-skanuj-moja-twarz

egzopolityka
Użytkownik

Jednak najważniejsze informacje są przechowywane w postaci jednej rzeczy dla każdego obywatela na świecie.

Czy jest za czy przeciw NWO?

To przechowuje superkomputer przechowywany przez Iluminati.

LocoWeedSmoker
Użytkownik

obywatele tam mają g(ó)wno do gadania ! ;) psy wojny robią sobie co chcą i będzie tego więcej… czekamy tylko na szczepionki z mikroczipami (nanoczipy) . mam nadzieję że w polsce obywatele nie dadzą się wydymać chociaż… zamuleńcy fb i tak mają już nasrane i im to wisi. świat już dawno zszedł na dno.