Lanie wody w deszczu – Więzień polityczny

Opublikowano: 05.12.2016 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 19

Subiektywny komentarz o przedłużaniu aresztowania Mateusza Piskorskiego bez przedstawienia mu dowodów winy. Ten człowiek powinien albo zostać zwolniony – jeśli dowodów nie ma, albo postawiony przed sądem – jeśli dowody są, a nie trzymany w nieskończoność w “areszcie wydobywczym” w nadziei, że do czegoś się przyzna. Czy Piskorski siedzi “za kratkami” na skutek zemsty partii rządzącej za krytykowanie jej ukrainofilii i rusofobii?

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródła: Radio.WolneMedia.net, YouTube.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o