Kurczaki w fast foodach

Opublikowano: 11.01.2024 | Kategorie: Wideo

Liczba wyświetleń: 1122

Mięso z kurczaka jest obecne niemal w każdej kuchni na świecie i serwowane na wiele sposobów. Można się nim raczyć w szkolnych stołówkach, eleganckich restauracjach czy fast foodach. W porównaniu z wieprzowiną i wołowiną drób charakteryzuje się większą wartością odżywczą i dietetyczną. Jednak w ostatnich latach pojawiło się wiele kontrowersji dotyczących hodowli, pochodzenia mięsa oraz sposobów przyrządzania kurczaka. Najdobitniej odczuły to lokale typu fast food, które serwują nuggetsy. Widzowie poznają prawdę na temat ich produkcji. Specjaliści zdradzą, czy można je bezpiecznie serwować dzieciom.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. LichoNiespi 11.01.2024 14:52

    Mowiac/muwionc krutko azeby poprawnosc polityczna przepuscila ten artykul….
    to jest Oswiecim i Brzezinka

  2. LichoNiespi 11.01.2024 14:53

    Oswiecim i Brzezinka

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.