Kulisy rozwiązania KWW 1Polska

Opublikowano: 11.09.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Zgłoś swoją kandydaturę na prezydenta 1 Polski , zobaczysz jaka będzie wolna wola polskiego społeczeństwa? Bądź uczciwy i odpowiedzialny za siebie, niech inni będą za siebie!

Barney
Użytkownik
Barney

wydaje mi się, że kłopot z wyborami ludzi i utrzymania kursu ideii polega na braku podstawowej wiedzy wsród wyborców. Wiedzy politycznej i wiedzy historycznej. Bez prawdziwej, uczuciwej edukacji, która UŚWIADAMIA wszystkich.

ci przy naszym korycie najbardziej boją się świadomych ludzi.

tylko prawda, wtedy każdy pilnuje każdego.