Które branże zlikwidować, aby „zatrzymać wzrost gospodarczy”?

Opublikowano: 19.09.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1117

Ostatnio pojawił się nowy film agendy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Opisanym w nich celem jest zatrzymanie wzrostu gospodarczego i podjęcie decyzji, które branże należy zamknąć. Oto niektóre z szokujących postulatów…

„Niektórzy ekonomiści uważają, że rozwiązaniem jest całkowite przeprojektowanie naszych gospodarek. Twierdzą, że tak naprawdę powinniśmy odzwyczaić się od uzależnienia od wzrostu i przejść do gospodarki postwzrostowej (określanej później jako likwidacja różnych branż)”.

Zamiast się rozwijać, WEF chce, abyśmy skupili się na tym, czego „naprawdę potrzebujemy”, czyli „rzeczy, takie jak energia odnawialna, opieka zdrowotna i transport publiczny. W tym celu ekonomiści uważają, że kraje bogate powinny zrobić coś w rodzaju gwarancji wypłacania godnych płac”. Mowa o niezarobionym „powszechnym dochodzie podstawowym”, ponieważ następny kadr filmu pokazuje smutno wyglądającą samotną osobę, która spędza dzień bez pracy. Obiecuje, że ludzie nie będą musieli pracować, aby „zarobić na życie lub uzyskać opiekę zdrowotną”.

Jaki jest cel WEF? Zmniejszyć produkcję rzeczy uznanych za mniej potrzebne! WEF zadaje pytanie pytanie, czy można „zlikwidować całe branże”, pokazując niespokojnego, spoconego mężczyznę, który martwi się zamknięciem jego branży. „Jak mielibyśmy zdecydować, co jest niepotrzebne?”, pyta lektor. Jak rozwiązywalibyśmy nasze nieporozumienia? Jak podejmować te decyzje?

Odpowiedź brzmi – musimy pozyskać pomoc od systemów sztucznej inteligencji, aby odpowiedzieć na pytania, które branże należy zlikwidować!

Brzmi to jak szaleństwo i paranoiczna teoria spiskowa urojonego wieśniaka. Ale to oficjalny pomysł planistów Wielkiego Resetu przedstawiony w artykule i na filmie Światowego Forum Ekonomicznego. Nie wiadomo, czy oni robią to na poważnie, czy tylko nas prowokują, ale w przeszłości byli śmiertelnie poważni w odniesieniu do swoich programów.

Autorstwo: Igor Chudov
Źródło zagraniczne: IgorChudov.substack.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

12

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.