Kto zbudował Księżyc?

Opublikowano: 27.07.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1541

Po zdetonowaniu 11 ton TNT gong trwał ponad 3 godziny… Rozwijająca się nieustannie nauka daje możliwości pozyskiwania nowych i szokujących informacji na temat naszego satelity. Logika i powiązanie faktów wskazują na to, że tak zwane “teorie spiskowe” powiązane z Księżycem są prawdą. Istnieje pokaźna liczba danych wskazująca na to, że Księżyc jest sztucznym tworem. Może dlatego jest jeszcze nie skolonizowany, a uwaga pewnych grup biznesowych, politycznych i religijnych skierowana jest na Marsa. Były czasy, gdy zamieszkiwana przez ludzi Ziemia była pozbawiona tego ciała niebieskiego. Co dzieje się na Księżycu i dlaczego jest to ukrywane?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.