Kto zbroi ISIL?

Opublikowano: 25.03.2016 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1019

Amerykańska dziennikarka Serina Shim została zamordowana w zeszłym roku w Turcji. Młoda kobieta, dostarczała bardzo ważnych informacji demaskujących działania Turcji i rządu USA na terenie Syrii.

Problemy dziennikarki rozpoczęły się po upublicznieniu informacji, która wstrząsnęłaby opinią publiczną, a która została zamieciona pod dywan. Według raportu Seriny Shim USA wraz z Turcją wspiera w sposób ciągły ISIL za pomocą akcji prowadzonych przez The United Nations World Food Programme. Zaraz po opublikowaniu swojego raportu w telewizji dziennikarka, z którą współpracowała, zaczęła otrzymywać groźby. Za pomocą mediów społecznościowych grożono śmiercią nie tylko jej, ale także jej rodzinie która przebywała w tym czasie w USA.

Na kilka dni przed śmiercią Serina Shim została zatrzymana przez służby w Turcji, przesłuchiwana i w konsekwencji oskarżona o szpiegostwo. Dwa dni po wypuszczeniu jej z aresztu ze względu na brak dowodów obciążających została zamordowana. Media obiegła informacja związana ze śmiercią Seriny, że doszło do wypadku samochodowego, w którym zginęła. Jak później się okazało, Serina Shim zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach na godzinę po wypadku w szpitalu. Z aktu zgonu wynika, że śmierć nastąpiła nie w wyniku wypadku i dużych obrażeń ciała, a niewydolności serca.

Dla najbliższych z rodziny najdziwniejszym jest fakt braku zaangażowania w śledztwo w sprawie jej śmierci. Chociaż według nich są ku temu podstawy – wraz z dziennikarką zmarła jeszcze jedna osoba, która została przetransportowana do zupełnie innego szpitala.

Rodzina obecnie zbiera podpisy pod petycją, aby Biały Dom rozpoczął niezależne śledztwo. Do działań w celu wyjaśnienia okoliczności jej śmierci i opublikowania pełnego raportu dziennikarki włączyła się grupa Anonymous.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Na podstawie: WeareChange
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. SzumAkustyczny 25.03.2016 11:45

  Jej oczy mówią – “dotykam ciemności”

  Anonymous śmierdzi.
  Ostatnio bardzo przypominają narzędzie, które efektem jest demotywacja do zgłębiania, działania w danym temacie – bo przeciez anonymous się tym zajmują, uff, co za ulga.

 2. BrutulloF1 25.03.2016 13:04

  @ SzumAkustyczny
  To tak jak Green Peace. Organizacja finansowana przez nie wiadomo kogo, wychodząca na przeciw potrzebom tych, których wkurza dewastacja środowiska przez wielkie koncerny. Lepiej stworzyć coś takiego i mieć to pod kontrolą niż zdać się na ślepy los i pozwolić aby wyrosło coś naprawdę niebezpiecznego.

  Co do dziennikarki:
  Szkoda wielka. Ładna kobieta i słuszna sprawa. Prosiła się o to by ktoś jej popełnił samobójstwo. Lepiej by było jakby poprzestała na ustaleniu, że za zbrojeniem terrorystów stoją po prostu źli ludzie i Putin. Pokój jej duszy. Precz z tureckim reżimem wspieranym po cichu przez Wuja Sama i spółkę!

 3. The Truth is Out There 25.03.2016 16:40

  niestety, takich morderstw jest bardzo duzo i nie dotycza tylko polityki rozumianej potocznie.

  Przykladowe smierci badaczy UFO:
  https://theawakezone.wordpress.com/2015/03/21/ufo-investigators-still-being-murdered/

 4. hashi 25.03.2016 21:03

  USA – Jedyny terrorysta tego świata.

 5. MB 25.03.2016 23:23

  @hashi Zapomniałeś o Izraelu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.