Kto stoi za atakiem na ambasadora Rosji

Opublikowano: 11.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 634

Wojciech Sumliński w Mediach Narodowych jak zmieniała się narracja ws. ataku na ambasadora Rosji. Najpierw media mówiły o rosyjskiej ustawce, a potem okazało się, że stała za prowokacją ukraińska dziennikarka. Do dziś nie została aresztowana, gdyż władze boją się reakcji Ukrainy. Powinna być aresztowana, a Polska powinna odciąć się od jej czynu, gdyż każdy ambasador jest nietykalny, a zamiast tego polscy politycy jej bronią i tłumaczą. Sumliński mówi, że nie rozumie tego zachowania (a może Polska faktycznie jest szantażowana sekstaśmami przez Ukrainę? – przypis WM).

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.