Kto prowadzi pana Kraskę?

Opublikowano: 22.09.2021 | Kategorie: Media, Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2125

Co prawda po niemal dwóch latach ciągłych covidowych kłamstw naszych utrzymanków w rządzie, kolejne wskazywanie na brak logiki i zwykłe szalbierstwo wydaje się nudną gadką starego kawalera, ale czy należy zostawiać ich w poczuciu „róbta co chceta”? Może zejdą ze złej drogi i przestaną ubliżać wiedzy, logice, inteligencji i przyzwoitości?

Toż oni sami oddawali formalnie hołdy żołnierzom wyklętym, walczącym z kłamstwem bez wywieszania białej flagi. Taką postawę więc kultywujmy.

Okazuje się, że pana Kraski, utrzymywanego przez nas na stołku wiceministra, nie można nawet na chwilę zostawić samego z mikrofonem i kamerą. Gotów jest bowiem natychmiast się obnażyć zapominając, że kłamstwo ma krótkie nóżki.

Może puszczanie tam panów Guta i Horbana to jeszcze głupsze rozwiązanie więc poszedł pan Kraska? Nie można wykluczyć.

A co wymyślił po tym, gdy im „nie spiknął” szczyt IV Rzesz… tj. Fali ze szczytem izraelskim, tj. w sierpniu/wrześniu?

„Powrót dzieci do szkół przełoży się na zwiększoną liczbę zakażeń koronawirusem mniej więcej za tydzień lub dwa [czyli po 30 dniach]” – rzekł w jednym z programów telewizyjnych wiceminister zdrowia pan Waldemar Kraska.

Zdaniem pana Kraski „obecnie nie widać jeszcze związku pomiędzy rozpoczęciem roku szkolnego, a wzrostem liczby zakażeń koronawirusem”.

I teraz…

„Wiceminister poinformował, że wariant delta dominuje w Polsce w 99 proc. – Poprzedni wariant został praktycznie już wyparty”.

Jest on [delta] „zdecydowanie bardziej zakaźny”.

„Na początku mówiliśmy, że 15 minut to jest okres, kiedy przebywanie z osobą zakażoną może spowodować nasze zakażenie, przy wariancie delta to jest kilka minut” – ostrzega pan Kraska.

Kurtyna!

Dzieci są od ponad trzech tygodni w szkole i na różnych zajęciach. W lipcu i sierpniu też nie siedziały przykute łańcuchem do kaloryfera… Do zakażenia potrzeba – wg pana Kraśki – „kilka minut”…

Katary i bóle gardła już w szkołach były.

A jednak ten leniwy wirus, który wyparł lambdę, betę i alfę, czeka pod dezynfekowanymi ławkami na, tradycyjnie niosące choroby, jesienne chłody zamiast już dawno wszystkich wyzarażać i wyzabijać…

Ile „kilkuminut” mieści się w trzech tygodniach? Dzieci chodzą codziennie, rodzice byli już na zebraniach w zatrutych klasach, bez masek…

„Dziennik Gazeta Prawna” opublikował za internetowymi „szurami”, które zrobiły to kwartał temu, że w 2020 przyjęto 2 mln. mniej pacjentów w zamian za 100 tys. nieszczęśników, których oskarżono o covid.

Efekt? 140 tys. „nadmiarowych zgonów”. W tym roku znów „idziemy na rekord”.

A pan Kraska mówi, że jeszcze tydzień, dwa… i trzecia szpryca plus szpryca dla 5-latków.

I co z takim zrobić?

Może panowie oficerowie prowadzający panów Niedzielskiego i Kraskę odpowiedzą podatnikom na to pytanie? Może pan Prokurator Generalny? Może szef NIK? Może jakiś dzielny policjant po szkole?

Honor oficerski – istniało takie coś. Dziś już tylko kasa? Lewa, prawa, każda?

Doprawdy? Znikąd ratunku wśród Ziemian?

Aby nie zakończyć tak smutno, trzy cytaty. Proszę zapiąć pasy:

„Jeżeli spełni się czarny scenariusz, że covid jest taki, jak inne koronawirusy, to szczepienie będzie trzeba powtarzać mniej więcej co trzy lata – podkreślił w sobotę wirusolog prof. Włodzimierz Gut” – listopad 2020.

„Jedno jednak jest pewne: szczepienie trzecią dawką, na przykład jesienią, nie będzie konieczne. Osoby zaszczepione w sierpniu zeszłego roku, jeszcze w ramach badań klinicznych, do tej pory zachowują odporność. – Na razie nic nie wskazuje, że trzecia dawka będzie potrzebna, poza, oczywiście, głosami tych, którzy są zainteresowani sprzedażą – skomentował prof. Włodzimierz Gut” – maj 2021.

„Z modeli opracowanych przez naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego wynika, że czwarta fala zachorowań na COVID-19 może się pojawić już pod koniec czerwca 2021” – maj 2021.

Taki mamy klimat…

Autorstwo: Albert Zak
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.