Kto jest teraz prezydentem Ukrainy?

Opublikowano: 22.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 947

Kadencja Wołodymyra Zełenskiego się skończyła. Dobrym pytaniem jest więc, kto jest teraz prezydentem Ukrainy? W tym „demokratycznym” kraju nie odbywają się już żadne wybory. W ubiegłym roku nie odbyły się wybory do Rady Najwyższej. W zasadzie wszyscy są uzurpatorami. Nad tym i innymi problemami na debacie, przeprowadzonej w ramach serii debat antywojennych, zastanawiali się znamienici goście. Między innymi profesor Bieleń, z którym na ten temat porozmawiałem.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.