Księżycowa tajemnica. Czym jest Srebrny Glob?

Opublikowano: 30.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1087

Księżyc istnieje nie ma żadnych wątpliwości. Jednak kiedy spróbujemy rozwiązać zagadkę jego powstania, okaże się, że łatwiej wytłumaczyć nieobecność Srebrnego Globu, niż jego istnienie. A przecież sprawa wydaje się być oczywista! Jak wynika z moich poszukiwań, Księżyc jest głównym czynnikiem (pełni rolę stabilizatora) pozwalającym na rozwój złożonego życia na Ziemi oraz warunków panujących na naszej planecie. Zależności matematyczne pomiędzy Ziemią- Księżycem- Słońcem, pokazują unikatowe mechanizmy zachodzące pomiędzy tymi obiektami. Można wręcz odnieść wrażenie, że Księżyc ktoś celowo zaparkował w jego obecnym położeniu. Raport dwóch naukowców radzieckich wskazuje, że ziemski satelita faktycznie może być w jakiejś części mechanicznym tworem. Nie sposób uniknąć tematów tajnych baz na Księżycu oraz odpowiedzi na pytanie: „czy byliśmy na Księżycu”. O tym wszystkim w najdłuższej audycji, jaka powstała dotychczas na tym kanale. Zgłębiamy tajemnice Księżyca!


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.