Księżyc ujawnia swoje oblicze

Opublikowano: 27.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 463

Czy Księżyc jest „Srebrnym Globem”, czy pełnym kolorów ciałem niebieskim? Co odkryli na Księżycu astronauci Apollo 11? Ile baz obcych znajduje się na ciemnej stronie naszego satelity? Gdzie się podziały zdjęcia i filmy, na których uwieczniono księżycowe miasta? Dlaczego bliskie zdjęcie Księżyca są retuszowane? Czy mamy blisko w kosmosie sąsiadów, którzy nie chcą się ujawniać? Co ujawniono w Waszyngtońskim Klubie Prasowym?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.