Księga Urantii – ziemia Nod, Kain, powstanie cywilizacji

Opublikowano: 02.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 702

„Księga Urantii” to prawdziwa skarbnica wiedzy o korzeniach cywilizacji na Ziemi. Współczesna wiedza na temat przebiegu rozwoju kultur technicznych wykazuje, że powstanie pierwszych cywilizacji nastąpiło znacznie wcześniej, niż zakładano dotychczas, choć centralnym punktem faktycznie była Mezopotamia. Okazuje się, że okres uznany za prehistoryczny był w rzeczywistości czasem, gdy na naszej planecie istniały cywilizacje kosmiczne, a człowiek dojrzewał w towarzystwie istot pozaziemskich. W wyniku różnych perturbacji i zdarzeń doszło do załamania cywilizacji, która odrodziła się, lecz w mniej doskonałej formie- również przy udziale Obcych. Niniejsza rozmowa z panią Jolantą Kupiec dotyczy zagadkowej Ziemi Nod, o której mowa w Biblii i Kaina. Jaka prawda kryje się za fragmentarycznymi opisami biblijnymi?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. MONSTER 02.11.2021 18:04

    Znaleziono gdzieś tę księgę Urati? Czy może to są jakiś urojenia chorej wyobraźni? Są ludzie którzy nie powinni się zajmować takimi zagadnieniami bo im z biegiem czasu wali w dekiel od masy niepotwierdzonych informacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.