Kryzys stulecia w rolnictwie!

Opublikowano: 02.04.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1355

https://www.youtube.com/watch?v=DnTyZdHLbAg

Od dłuższego czasu w mediach pojawia się dużo informacji na temat problemów rolników, którzy podkreślają, że takiego kryzysu jak teraz nie było przez dziesięciolecia, a najbardziej zdeterminowali z nich ruszyli na masowe protesty, czy to na rolniczych agrotargach, czy też w szczecinie gdzie rolnicy masowo wyjechali na ulice, żeby przedstawić swoje postulaty. Skąd się wzięły tak duże problemy polskich rolników?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. adambiernacki 03.04.2023 09:10

    Chodzi też o to żebyście zapłacili za kredyciki tak jak mieliście zapłacić 🙂 Wszystkim co macie a nawet więcej. Planowane to wszystko jest w szczegółach na dziesięciolecia ale plan jest widoczny i musi się skończyć tak jak się skończyć miał chyba, że ktoś tak nagle jaj dostanie i wojenkę w domku rozbuja i przejmie władze siłą z potężna ilością ofiar koniecznie. Wróg jest wewnątrz i tu walka musi się toczyć. Niestety jesli w mundurach jajeczek nie ma i to polskich to…śmierć nas wszystkich czeka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.