Tak umrze nasza wolność

Opublikowano: 21.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1556

Wszystko, co mówią o inflacji politycy, jest jednym wielkim kłamstwem i bzdurą. Doskonale wiedzą, skąd się wzięła – od 2020 roku rozpoczął się gigantyczny dodruk pieniądza, co widać na załączonych do filmu Phila Koniecznego wykresach. Dlaczego „elity” rozpętały superinflację? Ponieważ chcą wywołać światowy kryzys ekonomiczny w celu resetu finansów i likwidacji gotówki. Tworzą problem, a potem będą go rozwiązywać w taki sposób, abyśmy utracili wolność finansową i stali się niewolnikami, którym będzie można blokować dostęp do pieniędzy elektronicznych.

Źródło: YouTube.com

22

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 21.11.2022 18:34

    I pewnie nie chodzi o to, że płacić gotówką będzie można do 20 tys. zł, ale o to że w ogóle wejdzie taka ustawa ograniczająca a jak już wejdzie i ludzie się na to zgodzą, to zapewne kwota ta będzie sukcesywnie malała aż do likwidacji gotówki. Wszystko będzie przeprowadzane stopniowo i rozciągnięte w czasie tak żeby zawsze przy wprowadzanych zmianach nie zbuntowało się zbyt dużo ludzi. Poprotestuje kilka tysięcy, może nawet kilkaset tysięcy ludzi i jak to zawsze bywa (w Europie) nawet największe protesty w końcu wygasają. Skuteczność tego rodzaju jest o wiele za mała, musiałyby działania milionów ludzi w Europie wejść na wyższy poziom, tak żeby już wywierać bardzo silny wpływ na środowiska rządzące, finansjerę, koncerny itd.

  2. Admin WM 22.11.2022 07:34

    Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, że limity gotówkowe nie tylko ograniczają wolność i prywatność obywateli, ale na dodatek politycy je co jakiś czas obniżają mimo spadku wartości pieniądza z powodu inflacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.