Kryzys graniczny wymyślono w 2010 r.

Opublikowano: 19.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 607

Operację „Śluza”, której celem jest destabilizacja kraju imigrantami, wymyślono już w 2010 roku. Obecnie plan jest realizowany na pograniczu polsko-białoruskim.

PiS chce destabilizacji Polski? Nowe prawo utrwali ataki z Białorusi na polską granicę. Podczas gdy media informowały o sytuacji na granicy, w Sejmie przepchnięto nowelizację ustawy o ochronie granicy. Przepisy są nielegalne, ponieważ prawa obywatelskie – stan wyjątkowy bez stanu wyjątkowego – będzie wprowadzone rozporządzeniem a nie ustawą.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.