Kryzys głodu w Europie coraz bliżej?

Opublikowano: 15.03.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1735

Ceny warzyw i owoców w Europie ostatnio sięgnęły niebotycznych pułapów. Wielu konsumentów zauważyło, że na półkach sklepowych coraz trudniej znaleźć produkty, które jeszcze niedawno były tanie i powszechnie dostępne. Czy nadchodzi kryzys głodu w Europie?

Źródło: YouTube.com

13

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 15.03.2023 08:04

    Wszystko zgodnie z planem ujawnionym w filmie z 2012 roku:
    https://wolnemedia.net/szach-mat-dla-ludzkosci/

  2. JAROSŁAW 16.03.2023 07:46

    Jestem pewien, że chcą doprowadzić do głodu.

    Jestem producentem owoców od 30 lat. Dziś autentycznie myślę, żeby liść na etat na ciężarówki. Zatrudniam w okresie zbiorów od 30 do 70 osób. Na ten dzień, przy tych kosztach i cenach dla mnie (producenta) będę musiał sprzedać część ziemi, żeby przetrwać. Koszty produkcji to 250-300% tego, co w zeszłym roku, a ok. 500% tego, co 4 lata temu. Odniesienie do wzrostu kosztów jest w cenach sklepowych, ale nie dla ogniwa produkcyjnego. Dziś jestem dla większości zjadaczy chleba “wiejskim chamem”. Obudzicie się, ale wtedy może być już za późno!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.