Kryształowe czaszki – prawda czy fikcja?

Opublikowano: 14.12.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1305

Każdy z nas słyszał kiedyś o kryształowych czaszkach. Czaszki te to niezwykłe obiekty, które zostały wykonane z kryształu kwarcu. Zacznijmy od tego, że takie obiekty naprawdę istnieją i część z nich znajduje się nawet na wystawach w muzeach. Nas bardziej jednak interesuje kwestia tego, czy owe kryształowe czaszki faktycznie zostały wykonane tysiące lat temu i czy posiadają niezwykłe moce. Sprawdźmy zatem czy te historie to prawda czy fikcja.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.