Krwistoczerwone niebo w Zhoushan w Chinach

Opublikowano: 12.05.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1408

Wieczorem 7 maja 2022 roku, w Zhoushan w prowincji Zhejiang, na niebie pojawiła się czerwona łuna. Lokalne biuro meteorologiczne twierdzi, że czerwona poświata była rezultatem światła odbijającego się od chmur niskiego poziomu. Nie każdy z mieszkańców zaakceptował takie wyjaśnienie.

https://www.youtube.com/watch?v=dCJD0vRrhHw

Przypomniano, że do podobnego incydentu doszło w 1770 roku, kiedy to w wielu krajach przez dziewięć dni na niebie widać było krwawe niebo. W 2017 roku japońscy naukowcy opublikowali artykuł w „Astrophysics Express” sugerując, że wydarzenie z 1770 roku, było spowodowane aktywnością słoneczną na dużą skalę.

Władze Chin próbują tłumaczyć ten incydent światłami łodzi rybackich odbijającymi się od niskich chmur. Gdyby mogło ono wywoływać takie spektakle, to krwawe niebo powinno być znacznie popularniejszym zjawiskiem. O wiele bardziej prawdopodobne jest to, że czerwona poświata jest oznaką testów jakiejś (kosmicznej) broni. Ewentualnie, może to być jakieś nieznane zjawisko fizyczne.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.