Krwawe porachunki o łąkę

Opublikowano: 24.10.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 849

Policja zatrzymała jednego z podejrzanych w sprawie strzelaniny w rejonie orłowskim w obwodzie rostowskim w Rosji, w której zginęło pięć osób, dwie są na intensywnej terapii a trzy uciekły z miejsca zbrodni – poinformował o tym Sputnika rzecznik szefa Republiki Czeczeńskiej w regionie Imran Israiłow.

https://www.youtube.com/watch?v=7_tqSPk8HuA

Incydent miał miejsce we wtorek po południu na farmie w Czarnozubowce. Do konfliktu między miejscowymi o łąkę do wypasania bydła, który zakończył się strzelaniną ze strzelb myśliwskich. Zatrzymany nie był jednym z tych, którzy uciekli, „nie ukrywał się”. Rostowska policja na razie nie komentuje tych informacji.

Dwie ofiary strzelaniny trafiły do szpitala, powiedział rzecznik szpitala. „Obaj przebywają na oddziale intensywnej terapii. Jeden jest w stanie ciężkim, drugi w umiarkowanym” – powiedział rozmówca agencji. Podjęto wszystkie niezbędne środki diagnostyczne i lecznicze.

Wszczęto sprawę karną z artykułu zabójstwo. Komitet Śledczy opublikował wideo z miejsca strzelaniny. Na kadrach pracownicy resortu oglądają miejsce zdarzenia. Na ziemi widać broń, zużyte naboje, magazynek na amunicję i kij bejsbolowy.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.