Krew „zaszczepionych” i „niezaszczepionych”

Opublikowano: 14.01.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 3380

Lekarz z Saksonii w Niemczech 29 listopada 2021 roku badał krew 4 osób „zaszczepionych” i 4 „niezaszczepionych” preparatem terapii genowej na COVID-19. Jego obserwacje są zbieżne z doniesieniami niezależnych naukowców z Hiszpanii. Nawet pod zwykłym mikroskopem widać, że tzw. „szczepionki” mają destrukcyjny wpływ na krew. Lekarz „na żywo” komentuje wyniki badania. Autorem filmu jest niezależny dziennikarz używający pseudonimu Tommy Positiv. Ma kanał „Der Selbstdenker – Tommy Positiv” na „Telegramie. Oryginalny film i kanał autora zostały usunięte z „YouTube” przez cenzurę. Można znaleźć dodatkowe źródło filmu na „Facebooku”. Film w formacie mp4 można pobrać TUTAJ.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Komzar 14.01.2022 17:18

  Mam mikroskop i sprawdziłem sobie jak wygląda moja krew. Wygląda tak jak niezaszczepionej osoby co się zgadza. 🙂

 2. BANDZIORkaq 15.01.2022 01:05

  Masakra, i weź tu żyj dalej ze świadomością , że coś takiego krąży w twoich żyłach, fuj. Wychodzi na to, że jak przerwie się ciąg szprycowania, to sytuacja z czasem trochę się poprawia . Oby tak było.

 3. Admin WM 15.01.2022 06:42

  Ricardo Delgado powiedział, że dawki przypominające są potrzebne, bo moc nanobotów słabnie po pół roku. Więc teoretycznie, jeśli ktoś po preparatach nie umrze w pół roku, ma szansę zacząć zdrowieć, o ile nie będzie brał boosterów.

 4. Admin WM 15.01.2022 17:14

  Autorem filmu jest niezależny dziennikarz używający pseudonimu Tommy Positiv. Ma kanał „Der Selbstdenker – Tommy Positiv” na „Telegramie. Dziękuję za maila z informacją.
  https://t.me/d_selbstdenker

 5. MakSym 16.01.2022 14:14

  Tutaj są zdjęcia mikroskopowe krwi pochodzące z konferencji w Reutlingen.
  Co do niektórych obiektów trudno wręcz powiedzieć, co to mogłoby być, choćby w przybliżeniu.
  A zapewniam. że sporo przeczytałem na temat syntetycznego życia, nowych form węgla, smart dust itp.

  https://mobile.twitter.com/drjohnb2/status/1440093343053135872

 6. MakSym 16.01.2022 14:27

  Tutaj polski smaczek nt. znalezionych w “szczepionkach” nanorobotów, chętnie poczytam wyjaśnienia np. realisty, co to jest za twór, bo mam tylko podejrzenie 🙂

  https://www.cda.pl/video/870442225

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.