Krakowscy kibole przemycali uchodźców do Niemiec

Opublikowano: 15.07.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 342

Straż Graniczna poinformowała, że pod koniec czerwca w Krakowie funkcjonariusze jej Śląskiego Oddziału zatrzymali dziesięciu mężczyzn, którym postawiony będzie zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Była ona powiązana ze środowiskiem kibicowskim, a celem jej działania było czerpanie zysku z przemytu migrantów.

Syryjczycy, Afgańczycy, Irakijczycy i Pakistańczycy byli przemycani z ośrodków dla uchodźców na Węgrzech przez Słowację, Polskę lub Czechy do Niemiec lub Austrii. Grupa przestępcza zajmowała się również fałszowaniem dokumentów. Cały proceder odbywał się we współpracy z przemytnikami ludzi operującymi na Bałkanach, w krajach arabskich i w Afryce Północnej.

Za przejazd do miejsca docelowego od migrantów pobierano od 300 do tysiąca euro. Tyle kosztował ich przejazd niedostosowanym do transportu osób zwykłym samochodem dostawczym. W takich warunkach wożono także kilkuletnie dzieci, nawet po kilkadziesiąt osób za jednym zamachem. W czasie jednego z „kursów” kierowca należącego do przemytników samochodu spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Grupę przestępczą rozbiła Straż Graniczna w porozumieniu z policją niemiecką.

Autorstwo: AR
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Waldorfus
Użytkownik

Ludzki ładunek

Ci polscy kibole to prawdziwi patrioci… Przemycali Niemcowi – przedtem hitlerowskiemu co robił z nas Polaków mydło i w przyszłości – hitlerowskiemu który przy pomocy Tuska potraktuje nas nieco nowocześniej – prawdziwą bombę z opóźnionym zapłonem.

Znowu służby się nie popisały…