Krakowscy kibole przemycali uchodźców do Niemiec

Opublikowano: 15.07.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 220

Straż Graniczna poinformowała, że pod koniec czerwca w Krakowie funkcjonariusze jej Śląskiego Oddziału zatrzymali dziesięciu mężczyzn, którym postawiony będzie zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Była ona powiązana ze środowiskiem kibicowskim, a celem jej działania było czerpanie zysku z przemytu migrantów.

Syryjczycy, Afgańczycy, Irakijczycy i Pakistańczycy byli przemycani z ośrodków dla uchodźców na Węgrzech przez Słowację, Polskę lub Czechy do Niemiec lub Austrii. Grupa przestępcza zajmowała się również fałszowaniem dokumentów. Cały proceder odbywał się we współpracy z przemytnikami ludzi operującymi na Bałkanach, w krajach arabskich i w Afryce Północnej.

Za przejazd do miejsca docelowego od migrantów pobierano od 300 do tysiąca euro. Tyle kosztował ich przejazd niedostosowanym do transportu osób zwykłym samochodem dostawczym. W takich warunkach wożono także kilkuletnie dzieci, nawet po kilkadziesiąt osób za jednym zamachem. W czasie jednego z „kursów” kierowca należącego do przemytników samochodu spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Grupę przestępczą rozbiła Straż Graniczna w porozumieniu z policją niemiecką.

Autorstwo: AR
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Waldorfus
Użytkownik

Ludzki ładunek

Ci polscy kibole to prawdziwi patrioci… Przemycali Niemcowi – przedtem hitlerowskiemu co robił z nas Polaków mydło i w przyszłości – hitlerowskiemu który przy pomocy Tuska potraktuje nas nieco nowocześniej – prawdziwą bombę z opóźnionym zapłonem.

Znowu służby się nie popisały…