Kraje z mieszanymi rasami nie są już narodami

Opublikowano: 25.07.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1535

Węgierski premier Viktor Orbán w kontrowersyjny dla lewicowo-liberalnych środowisk sposób wypowiedział się na temat masowej imigracji do państw Europy Zachodniej. Jego zdaniem kraje, w których „mieszają się rasy” europejskie i pozaeuropejskie, „nie są już narodami”. Węgrzy nie są więc zainteresowani powtarzaniem zachodnich błędów.

Co roku szef prawicowego Fideszu bierze udział w zjeździe Węgrów z rumuńskiego Siedmiogrodu. W jego trakcie wygłasza wykład, będący głównie zapowiedzią najbliższych działań podejmowanych przez rząd w Budapeszcie. Tym razem Orbán przedstawił pięć głównych wyzwań stojących nie tylko przed Węgrami, ale także przed Europą.

Jako jeden z głównych współczesnych problemów wskazał imigrację. Według premiera Węgier państwa Europy Zachodniej nie tylko masowo przyjmują imigrantów, lecz chcą wymusić to samo na krajach Europy Środkowej. Tymczasem około 2050 roku „nastąpi ostateczna zmiana demograficzna”, a w dużych zachodnich miastach obcokrajowcy będą stanowić ponad 50 proc. populacji.

Obecnie ma więc toczyć się walka pomiędzy dwiema częściami Europy. Orbán skrytykował więc działania Komisji Europejskiej i amerykańsko-żydowskiego finansisty George’a Sorosa, ponieważ próbują narzucić Europie Środkowej masową imigrację.

Lider węgierskiej prawicy dodał, że w ten sposób dochodzi do „mieszania się ras” europejskiej i pozaeuropejskiej. Kraje pozwalające na te zjawisko „nie są już narodami”, dlatego Węgrzy „nie są rasą mieszaną” i nie zamierzają się nią stać.

Na podstawie: Index.hu, Origo.hu
Źródło: Autonom.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.