Koziorożec 1

Opublikowano: 09.05.2021 | Kategorie: Filmy fabularne

Liczba wyświetleń: 820

Charles Brubaker dowodzi ekspedycją naukową na Marsa. Kiedy jednak w czasie startu coś zawodzi i system wyrzuca ekipę z rakiety, która startuje sama, NASA postanawia nie przyznać się publicznie do błędu systemu i zorganizować fałszywe lądowanie na Marsie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
polach
Użytkownik
polach

To co pokazują odnośnie lądowania na marsie od wielu lat to jeden wielki spektakl dla naiwnych.. kto sprawdził samodzielnie to już to wie, reszta niech wierzy sobie agencji prania mózgów NASA z ich zabawnymi astro aktorami którzy plączą się w opisach co widzieli w “kosmosie” i sobie nawzajem przeczą.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Ziemia to płaski dysk na czterech słoniach na żółwiu, a kosmos to wielka płachta kinowa z wyświetlaną przestrzenią.

realista
Użytkownik

polach, jak na razie wszystkie wasze “dowody dla myślących” okazują się spektaklem niewiedzy i ignorancji, jak np. fantazyjne kształty planet, które okazują się źle ustawioną ostrością.
naiwny jesteś ty myśląc, że bez zdobywania wiedzy możesz oceniać wiedzę i dokonania innych… “naiwny” to w tym przypadku wręcz eufemizm… .. .

robi1906
Użytkownik

Odezwał się ten co Seksmisji nie oglądał, nie było tam płótna z wyniszczoną ziemią?.

Kto tu komu zresztą wciska kity?
Sam się zachwalsz jako wyznawca Koranu, czyli kolejnego kłamstwa podtrzymującego piramidę kłamstw o Izraelu i żydach.

Znalazłem kolejną ciekawą książkę sprzed stu lat a mianowicie “Historię świata” pana Wellsa, tak tego pana Wellsa od wehikułu czasu oraz innych….
W każdym razie, pisze również o tym że religia judaistyczna rozniosła się po koloniach fenickich i znów okazało się zę wyważałem już dawno otwarte drzwi,
tylko zaraz zaraz, dlaczego takiej oczywistej prawdy nie uczą w szkołach????.

Ano tak, bo zaraz by się okazało że żydzi mają jednak jakąś narodowość i pochodzenie,
i to nie z Tartarii nad Wołgą, tylko z nad morza śródziemnego i wcale nie byli wygonieni i przesiedleni, tylko już dawno sami się zasiedlili w całej Europie.

Ale proszę o dowodach naukowych będzie tu mówił gość który wierzy w to, że brodaczowi z pustyni objawił się bóg stworzyciel,
który miał tylko jeden naród wybrany, a ten jak go zdradził, to nie unicestwił go, choć jak się zarzeka mógłby tylko co go powstrzymuje???, mógł zgładzić: Gauczów, Tasmańczyków, i inne niezliczone ludy, ale żydów nie, mało tego pozwala na to by jego wyznawców czyli Palestyńczyków ci zdradzieccy żydzi bezkarnie mordowali, tak jak Hiszpanie Gauczów.

Zakończyłbym jakąś metaforą odnośnie …. ale zaraz, zaraz, cos takiego już napisałem.
Więc sam sibie zacytuję:
“Ale proszę, o dowodach naukowych będzie tu mówił gość który wierzy w to, że brodaczowi z pustyni objawił się bóg stworzyciel.”

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Właśnie wróciłem ze spaceru z psem i znowu widziałem serię satelitów lecących gęsiego jeden za drugim. Najwyraźniej Musk nową partię swoją rakietą wysłał.

Ale tutaj płaskomózgowi będą swe niedowierzenia o postępie nauki wyłuszczać.