Kosmiczni turyści SpaceX uwiecznili UFO

Opublikowano: 29.09.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3488

19 września SpaceX ogłosiło sukces pierwszej w historii misji kosmicznej Inspiration 4. Turyści udali się na trzydniową wyprawę w kosmos bez załogi profesjonalistów na pokładzie. Podczas lotu, jeden z uczestników misji uwiecznił przelot obiektu UFO.

Jared Isaacman, miliarder zwerbował do swojego zespołu trzy osoby. Asystenta lekarza Hayleya Arseno, inżyniera danych Chrisa Sembroskiego i profesora Sian Proctora. Sonda Dragon podniosła astronautów na wysokość 590 km. Znajdowali się oni około 160 km nad orbitą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i 50 km nad Kosmicznym Teleskopem Hubble’a.

Trzeci z turystów, zamieścił na swoim Twitterze Sembroski, tajemniczy film z orbity okołoziemskiej. Uważni widzowie zauważyli na nim UFO lecące w kadrze po bardzo nietypowej trajektorii. Niemal natychmiast zasugerowano, że jest to kosmiczny śmieć lub satelita. Zagadkowy obiekt, zdawał się poruszać po ściśle wyznaczonej trajektorii, a nawet zmieniać kształt w trakcie lotu.

Co ciekawe, po zauważeniu UFO przez internautów i potoku pytań na jego temat, astronauta szybko usunął swój tweet. Po raz kolejny okazało się jednak że w internecie nic nie ginie. Wideo zostało skopiowane i rozpowszechnione w mediach społecznościowych. Widoczne na nagraniu zachowanie obiektu, takie jak zmiany w trajektorii, ostre hamowanie i nagłe zmiany w prędkości, wskazują na to, że uczestnicy misji SpaceX, zdołali uwiecznić coś niesamowitego.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Kaczor3333 30.09.2021 11:51

    Mucha przeszła po soczewce kamery.

  2. Szwęda 30.09.2021 14:13

    Po eskimoskich zabawkach pchły popierniczają!

  3. j3w 04.10.2021 13:49

    Jak dla mnie nie jest to kosmiczny śmieć czy satelita, a jego cień padający na nieregularną pokrywę chmur.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.