Kosmiczne Siły Zbrojne USA wystrzeliły tajne satelity

Opublikowano: 20.01.2023 | Kategorie: Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 4199

Kilka dni temu w kosmos poleciała superciężka rakieta nośna Falcon Heavy firmy SpaceX. Wystartowała w tajnej misji sil zbrojnych USA z Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego NASA na Florydzie. W misji, nazwanej USSF-67, trójczłonowa rakieta wyniosła na orbitę okołoziemską kilka satelitów.

W zeszłą niedzielę o 23:55 czasu lokalnego, z portu kosmicznego Kennedy Space Center wystartowała największa operacyjna rakieta SpaceX, czyli Falcon Heavy. Misja USSF-67, jak sama wskazuje, jest interesująca nie tylko z rakietowego, ale też wojskowego punktu widzenia.

Składająca się z trzech boosterów F9 rakieta wyniesie bezpośrednio na orbitę GEO ładunek dla US Space Force. Boczne boostery, mające już na koncie lot z USSF-44 powrócą na lądowiska na przylądku Canaveral. Zbudowany dla tej misji booster centralny nie będzie odzyskiwany.

Ładunek jest może i tajny, ale coś tam o nim wiemy. Najważniejszym jest wojskowy satelita komunikacyjny Continuous Broadcast Augmenting SATCOM-2. Zbudowany przez Boeinga satelita-przekaźnik poszerza możliwości stałej komunikacji pomiędzy amerykańskimi dowództwami.

Na orbitę geostacjonarną trafi też bus satelitarny LDPE-3A, zawierający pięć nanosatelitów. Według zdawkowej informacji od Space Force są to prototypy satelitów mających zwiększać świadomość sytuacyjną wojska oraz zapewniać komunikacji kosmos-ziemia lepszą ochronę kryptograficzną.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. JedynaDroga 20.01.2023 18:24

  Prezydent USA Ronald Reagan ( Mason, program kosmicznych zbrojeń Star Wars) w swoich wystąpieniach sugerował, że Ziemia w najbliższej przyszłości może spodziewać się inwazji ” obcej siły ” z wnętrza galaktyki, mówił także, że dzięki takiemu zagrożeniu ziemskie rządy mogły by się zjednoczyć w jeden, światowy rząd (NWO)

  Elity chcą zainscenizować inwazję obcej cywilizacji z kosmosu
  (program Blue Beam)
  tak żeby zjednoczyć ziemskie rządy w odpowiedzi na to zagrożenie.

  Filmy typu ” Dzień niepodległości ” ” Wojna światów ” oraz inne filmowe produkcje o najazdach obcych mają za zadanie wszczepić pewne sugestie w nasze umysły tak, żeby przygotować ludzi na to wydarzenie ( filmy pełnią rolę programów kontroli umysłów )

  Z drugiej strony globaliści bardzo boją się jakiegoś, bliżej nieokreślonego zagrożenia z kosmosu. Program kosmicznych zbrojeń o kryptonimie Star Wars rzekomo powstał jako odpowiedź na zagrożenie ze strony ZSSR.
  Różne utajnione misje kosmiczne, wysyłanie statków w celu zmiany trajektorii meteorytów oraz inne.

  Jeżeli krążąca w eterze teoria o tym, że księżyc jest sztucznym, terraformowanym statkiem obcej cywilizacji
  ( David Icke który jest jej propagatorem oraz żydowskim agentem, jego teoria była odpowiedzią na to, że coraz więcej ludzi zaczęło sobie zdawać sprawę z czym ma doczynienia, więc elity musiały pomieszać trochę prawdy z większością kłamstwa ), to czym są pozostałe kilkaset księżyców krążących w naszym układzie słonecznym ?

 2. walter667 22.01.2023 00:27

  @JedynaDroga – moim zdaniem “nie nie jest na rzeczy” tylko jest to realizacja jakiegoś długoterminowego planu. Pomijam fakt że tak naprawde nie wiemy co jest przenoszone tam jako ładunek i możemy spekulować, ale ja o czymś innym. Mianowicie o tych teoriach o których wspominasz, bo pewnego razu słyszałem gdzieś, że w przypadku gdy coś może wyjść na jaw, to stany pompują niesamowitą ilość podocznych informacji, coś jak z nietoperzem który już sam nie wie czy tam był a nie na innym kontynencie albo co w ogóle jadł i jakim cudem przenosi się toto na olej silnikowy 🙂 Zatem przypuszczam na 99%, że tak zwany “atak ze środka”, “atak z nieba”, “tajemityczna baza na księżycu” to wszystko to takie zagłuszacze, odrywacze uwagi i nic więcej, byleby zrobić nam wodę z mózgu, zmęczyć nasz mózg i abyśmy nie drążyli więcej tematu, bo będziemy przemęczeni tym natłokiem informacji i będziemy to mieli ostatecznie w nosie co tam przemieszczają jako cargo na pokładzie. Czyli – dopinają zawsze swojego.

 3. JedynaDroga 22.01.2023 11:02

  Zgadzam się, skoro religie od tysiącleci są psychoperacjami nakierowanymi w celu wywołania u odbiorców konkretnych aktywnych bądź pasywnych reakcji. Czasem wydaje mi się, że najwięcej odpowiedzi znajdziemy zaprzeczając, filtrując, odwracając o 180 to co jest nam serwowane pod nos.

  Wiem, że prawdziwi bohaterowie giną w niewyjaśnionych okolicznościach , są uciszani, mieszani z błotem , albo stają się anonimowymi wojownikami walczącymi o prawdę. Na piedestał wynoszą z kolei morderców, kłamców , oszustów.

  Odpowiadając na twoją ostatnia sugestię ; nie jesteśmy w stanie w 100 % stwierdzić które z wrogich nam agend zostały powstrzymane i w jakim stopniu.

 4. replikant3d 22.01.2023 18:25

  księżyc JEST sztucznym tworem bo coraz więcej dowodów jest na to. Pytanie kto ,,przegonił ,, z księżyca astronautów że przez 50 lat nie interesowano się ,,oficjalnie,, tym satelitą?

 5. JedynaDroga 22.01.2023 18:45

  @ Replikant jak myślisz, jak zareagowali by ludzie gdyby dowiedzieli się, że za księżycem znajduje się drugi które zawsze jest zwrócony w ten sposób, że pozostaje niewidoczny z Ziemii ?

  Księżyc ” zawisł ” nad naszą planetą ok. 13500 lat temu i wtedy zaczęły się nasze wszystkie problemy.

  http://hellenandchaos.blogspot.com/2009/11/planetary-situation-review.html?m=0

  W wolnej chwili , przeglądnij post na blogu powyżej .

  Kanał YouTube Sympan.uo

  +Kilka zaprzyjaźnionych stron.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.