Kosmici szaraki mogą być potomkami uprowadzonych ludzi

Opublikowano: 16.01.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3524

W kulturze popularnej tak zwani szarzy kosmici, zwani też szarakami, są często przedstawiani jako przerażający przedstawiciele obcych cywilizacji, ale profesor David Jacobs twierdzi, że ich jedna cecha fizjologiczna może dowodzić, że wszyscy oni pochodzą od uprowadzonych ludzi.

Profesor, który bada obce życie, wymyślił własną, niezwykłą teorię, według której szaraki zostały stworzone przy użyciu ludzkiego DNA uzyskanego od uprowadzonych ludzi. Pomimo ich popularyzacji w podobnych filmach, nigdy nie przedstawiono żadnych naukowych dowodów na istnienie szarych kosmitów.

Jednak profesor historii Temple University, David Jacobs, który specjalizuje się w ufologii, nieustannie twierdzi, że kosmici chodzą po Ziemi i rzekomo przygotowują „totalną inwazję”. A teraz, w rozmowie z The Richard Dolan Show, profesor przedstawił swoją teorię powstawania szaraków, sugerując, że mogły one zostać stworzone w wyniku eksperymentów na uprowadzonych ludziach.

„Kiedy ludzie mówią, że zostali porwani, prawie zawsze mają na myśli szarych kosmitów” – wyjaśnił, zanim przedstawił swoją teorię. „Kiedy zostajemy porwani, wykorzystują część nas do stworzenia szarych kosmitów”.

„Powodem, dla którego mówię, że szarzy kosmici mogą mieć ludzkie DNA, jest to, że szarzy kosmici mają dwoje wielkich czarnych oczu. Mają dwa otwory na uszy. To ważne, ponieważ nie można normalnie istnieć bez możliwości słyszenia wszystkiego wokół”.

Jacobs przyznał również, że szaraki często charakteryzują się dwoma otworami na nos, podobnie jak ludzie. Twierdził jednak, że anomalia polegała na tym, że mieli dziurę w ustach, co uważał za nonsens.

„Pytanie brzmi, dlaczego mają szczelinę na usta? Nie oddychają, nie ma dowodów na to, że oddychają, a podchodzą bardzo blisko ludzi, czasem nawet dotykając ich czoła” – kontynuował. „Zapytałem naocznych świadków — czy czułeś ich oddech na twarzy? Odpowiedź zawsze brzmi — nie. Nie mają płuc, mają bardzo cienkie ciała, nie mają rozszerzających się i kurczących płuc”.

„Nie mówią, ale komunikują się telepatycznie. Nie jedzą w normalny sposób, w jaki my jemy. Dlaczego więc jest tam szpara zamiast ust? Faktem jest, że te szare z pewnością mają ludzkie DNA… pozwolił im się takimi stać”.

Zdaniem profesora wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. W tym wszystkim jest cel, ale czas pokaże, czy ta planowa hybrydyzacja zakończy się inwazją, czy nie.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.