Kosmici mogą poruszać planetami?

Opublikowano: 27.08.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1032

Planetolog Matthew Clement z Earth and Planetary Laboratory należącym do Carnegie Institution i jego koledzy twierdzą, że kosmici mogą nam sygnalizować swoją obecność, przesuwając planety.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 28.08.2022 05:50

    Nie wydaje sie wam ze Ksiezyc jest dla Ziemi za duzy w porownaniu z innymi planetami ktore taz maja ksiezyce? Poza tym jest w odpowiedneij odleglosci od Ziemi aby z powerzchni mozna bylo obserwowac calkowite zacmienie Slonca. Idealne wpasowane rownanie matematyczne nie jest dzielem przypadku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.