Kosmici i demon w watykańskiej szopce 2020

Opublikowano: 13.12.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1392


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dgruzin 16.12.2020 18:29

    Powiedział Pan: my katolicy, ok. Ja nie jestem chrześcijaninem i dla mnie JHWH był/jest kosmitą (pierwsza osoba Trójcy). Podejmę dyskusję z każdym na ten temat (mogę się oprzeć TYLKO na biblii jeśli dyskutant sobie życzy). Nie dziwi mnie element UFO/kosmita na choince – może zaczyna się odczarowywanie (czytaj odprogramowywanie) lub przyzwyczajanie wiernych do tego faktu.
    Jest tu za mało miejsca by udowadniać, że Stary Testament jest mozaiką skleconą z historii opisanych wcześniej (wręcz plagiat). Historii ukradzionych z Sumeru, Egiptu i Grecji. Można znaleźć pozycje to szczegółowo dokumentujące (cytat biblii i wcześniejszy oryginał). Annunaki z Sumeru też jakoś nie jest dla mnie czymś nadzwyczajnym. Ręka do góry, kto uważa, że dekalog został dany Mojżeszowi przez YHWH? Ha, ha, ha. Żałosna ta Wasza wiedza.
    Jesteście (katolicy) zaszokowani? To dopiero początek początku. Jaki % z Was przeczytało biblię? A ilu Stary Testament? A ilu rozumie tą księgę? Może jeszcze zapytam a ilu przeczytało cokolwiek o mitach egipskich czy sumeryjskich? O czym z Wami dyskutować? Czy jest Wam wiadome, że w ośmiu najstarszych bibliach jakie znamy nie ma ani słowa o zmartwychwstaniu Jezusa? Starczy czy pisać dalej? Pora się obudzić i otworzyć oczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.