Korzenie współczesnej cywilizacji

Opublikowano: 21.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 972

Czy nasza współczesna cywilizacja jest tak bardzo rozwinięta technicznie, jak myślimy? Czy przypadkiem nie jesteśmy zaledwie “odpryskiem” bardziej wyrafinowanych ośrodków cywilizacyjnych sprzed tysięcy lat? Czy Egipcjanie i Sumerowi wiedzieli więcej, niż przypuszczają akademiccy naukowcy? Nie ulega wątpliwości, że współczesna cywilizacja oparta jest na wiedzy naszych przodków. Rachuba czasu, kalendarz, astronomia, budownictwo, metalurgia, hodowla, sadownictwo, i wiele innych dziedzin działalności ludzkiej zapoczątkowano tysiące lat temu. Dlaczego nie posądzać starożytnych o więcej; o wynalezienie elektryczności, bardziej zaawansowanej sztuki kamieniarskiej, niż obecnie, a co za tym idzie produkcję nieznanej nam technologii. Okazuje się, że nie są to tylko czcze rozważania, lecz rzeczywistość autentyczna, raczej nie zgłębiana szerzej przez zawodowych badaczy.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.