Korzenie cywilizacji. Historia sprzed katastrofy

Opublikowano: 08.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 563

Historia cywilizacji na Ziemi jest niezwykle ograniczona. Według naukowców rozpoczyna się ona ok. 6000 lat temu, gdy w Mezopotamii w dorzeczu Eufratu i Tygrysa wyłoniła się cywilizacja Sumerów. Tymczasem najstarsze miasta i centra ceremonialne nie powstały z rąk Sumerów. W rzeczywistości rozwój cywilizacyjny rozpoczął się znacznie wcześniej nawet przed 10 000 lat. Tereny dzisiejszej Syrii i Turcji stanowią źródło niezwykłej wiedzy o tajemniczych budowniczych kamiennych metropoliach prehistorycznych. Powstanie tak dawno zaawansowanych konstrukcji stawia pod znakiem zapytania oficjalną chronologię dotyczącą powstawania poszczególnych cywilizacji.

Źródło: YouTube.com

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.