Koronawirus zweryfikował rynek usług medycznych

Opublikowano: 30.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 81

Publicysta Bartosz Brzyski mówi o przewidywanych społecznych konsekwencjach pandemii koronawirusa. Zwraca uwagę, że prywatna służba zdrowia okazała się zupełnie nieprzydatna w obliczu tej nadzwyczajnej sytuacji. Szukając przyczyn trudności publicznych szpitali upatruje ich w niechęci pokolenia 30-latków do płacenia składek zdrowotnych. Jest to przejaw braku solidaryzmu pokoleniowego między przedstawicielami różnych zawodów: Miejmy nadzieję, że wśród młodszych Polaków dojdzie do dużego przewartościowania. Kryzys związany z pandemią wielu ludziom uświadomił niezbędność państwa. Publicysta mówi też, że spodziewa się radykalnej korekty systemu liberalnego kapitalizmu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o