Koronawirus zweryfikował rynek usług medycznych

Opublikowano: 30.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 498

Publicysta Bartosz Brzyski mówi o przewidywanych społecznych konsekwencjach pandemii koronawirusa. Zwraca uwagę, że prywatna służba zdrowia okazała się zupełnie nieprzydatna w obliczu tej nadzwyczajnej sytuacji. Szukając przyczyn trudności publicznych szpitali upatruje ich w niechęci pokolenia 30-latków do płacenia składek zdrowotnych. Jest to przejaw braku solidaryzmu pokoleniowego między przedstawicielami różnych zawodów: Miejmy nadzieję, że wśród młodszych Polaków dojdzie do dużego przewartościowania. Kryzys związany z pandemią wielu ludziom uświadomił niezbędność państwa. Publicysta mówi też, że spodziewa się radykalnej korekty systemu liberalnego kapitalizmu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o