Koronawirus uzyskał patent w 2018 r.

Opublikowano: 29.01.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 22599

Fundacja Billa i Melindy Gatesów ma związek z rozwojem wirusa koronowego. W październiku 2019 r. Gates przewidział śmierć 65 milionów ludzi z powodu wirusa. Zabawa z wirusami czy bakteriami dla kasy za przyszłe szczepionki, toż to lepsza kopalnia złota niż wszystko co jest nam znane.

Obecnie rozprzestrzeniający się w Chinach wirus koronowy w żadnym wypadku nie jest naturalny. 19 czerwca 2015 r. finansowany przez rząd brytyjski Instytut Pirbright złożył patent na wirusa Corona, który został zatwierdzony w dn. 20 listopada 2018 r. Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest jednym z „głównych finansistów” Instytutu Pirbrighta. Wirus koronowy został opatentowany i zarejestrowany w Europejskim Urzędzie Patentowym pod numerem EP3172319A1. Patent jest w posiadaniu Instytutu Pirbrighta.

18 października 2019 r., na długo przed wystąpieniem wirusa, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Uniwersytet Zdrowia Publicznego Johna Hopkinsa, Bloomberg oraz Światowe Forum Ekonomiczne wspólnie zorganizowały sympozjum/symulacje w Nowym Jorku, w którym wzięli udział „decydenci polityczni, urzędnicy, kierownictwo a eksperci ds. zdrowia pracowali razem nad symulowanym wybuchem wirusa koronowego”.

Ćwiczenie z pandemią, zatytułowane „Event 201”, umieściło uczestników w środku niekontrolowanego wybuchu wirusa korony, który rozprzestrzenił się jak pożar z Ameryki Południowej i spowodował spustoszenie na całym świecie. „W symulacji CAPS (koronawirus) spowodował śmierć 65 milionów ludzi w ciągu 18 miesięcy” – powiedział John Hopkins.

Scenariusz wydarzenia pokazuje fikcyjnej stacji telewizyjnej „GNN”, w jaki sposób hipotetyczny wirus odporny na wszystko (nazywany CAPS) paraliżuje handel i podróże oraz pogrąża światową gospodarkę w powolnym upadku. O dziwo, właśnie tak się dzieje. Spójrz na kilka zdjęć dostępnych w wiadomościach, a zobaczysz, że zwiększone środki bezpieczeństwa już ograniczają opcję podróży.

W Chinach ponad 35 miliony ludzi jest teraz uwięzionych w swoich miastach i odciętych od świata zewnętrznego. Wpływ na globalną gospodarkę to tylko kwestia czasu. Profesor z Imperial College London niedawno niezwykle ostro ostrzegł, że wirus korony ma taki sam wskaźnik zabójstw jak hiszpańska grypa, która pochłonęła życie 20-50 milionów ludzi w 1918 roku.

Nic dziwnego, że znając Billa Gatesa jako fanatyka globalizacji, przedstawiam następujący szczegół. W filmie z wydarzenia Tom Inglesby z Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johna Hopkinsa prowadził kampanię na rzecz większego globalizmu jako rozwiązania i powiedział: „Pojawiają się problemy, które mogą rozwiązać tylko globalne firmy i rządy razem”.

W celu dalszego rozwoju globalizmu jako antidotum na hipotetyczny wybuch, uczestnicy wydarzenia „Event 201” zaproponowali, co następuje:

1. Rządy, organizacje międzynarodowe i firmy powinny teraz planować, w jaki sposób kluczowe funkcje korporacyjne są wykorzystywane w poważnej pandemii.

2. Przemysł, rządy krajowe i organizacje międzynarodowe powinny współpracować w celu zwiększenia liczby medycznych środków zapobiegawczych (MCM) na poziomie międzynarodowym oraz w celu umożliwienia ich szybkiego i sprawiedliwego rozmieszczenia podczas poważnej pandemii.

3. Kraje, organizacje międzynarodowe i globalne firmy transportowe powinny współpracować w celu utrzymania podróży i handlu podczas poważnych pandemii.

4. Rządy powinny zapewnić więcej zasobów i wsparcie na rozwój i produkcję szczepionek, środków terapeutycznych i diagnostyki potrzebnych podczas poważnej pandemii.

5. Globalny biznes powinien uznać ciężar ekonomiczny pandemii i walczyć o większą gotowość.

6. Organizacje międzynarodowe powinny priorytetowo potraktować zmniejszenie wpływu epidemii i pandemii na gospodarkę.

7. Rządy i sektor prywatny powinny nadać większy priorytet opracowaniu metod zwalczania dezinformacji przed kolejną walką z pandemiami.

A wszystko to wydarzyło się na długo przed pierwszym udokumentowanym przypadkiem infekcji wirusem Corona!

Fundacja Billa i Melindy Gatesów planuje opracowanie szczepionki przeciw koronawirusowi. Ci sami globaliści, do których należy patent na wirusa, którzy przewidzieli uwolnienie się wirusa do środowiska i rozprzestrzenianie się go, ogłosili teraz, że opracują szczepionki dla śmiertelnego wirusa koronowego. Według Business Insider „koalicja sponsorowana przez Gates wspiera firmy biotechnologiczne”, które próbują opracować szczepionkę przeciw koronawirusowi.

Bill Gates sponsoruje również filmy dokumentalne na ten właśnie temat. Netfix od pół roku przygotowuje obecnie emitowany film dokumentalny pt. „Pandemia”, na temat nadchodzącej globalnej pandemii, którego głównym bohaterem i wybawcą ma być Bill Gates.

„W tym serialu dokumentalnym poznasz bohaterów, którzy walczą z grypą na pierwszej linii frontu. Dowiesz się też, co robią, by nie dopuścić do kolejnej globalnej epidemii” – czytamy w opisie filmu. W filmie Bill Gates przedstawiany jest jako sponsor pierwszej uniwersalnej szczepionki na wirusa grypy, która ma być podobnież skuteczna na wszystkie typy tej choroby.

https://www.youtube.com/watch?v=orsc79RwSwk

Jest to kolejny zbieg okoliczności, bezpośrednio skoordynowany z wybuchem epidemii w Wuhan. Propagandowy film przygotowuje społeczeństwo na zaplanowany kryzys, z którego ma ich wybawić Bill Gates, który sam od lat promuje depopulację Ziemi…

https://www.youtube.com/watch?v=TzPiX5abxJ8

https://www.youtube.com/watch?v=Mm6RQqbKUN0

Jak myślisz – czy to wszystko tylko zbieg okoliczności?

Na podstawie: Gloria.tv, Unserenatur.net, Netflix.com
Źródło: PrisonPlanet.pl [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

15 komentarzy

 1. Foxi 29.01.2020 13:03

  Super materiał. Szkoda, że piszą o tym tylko media niszowe.

 2. emigrant001 29.01.2020 14:00

  sugerowanie teorii spiskowych czy zamachów jest bezcelowe. Wirus koronowy nie został odkryty dziś czy opatentowany pod nazwą EP3172319A1. Wirusów opatentować się nie da bo mutują. SARS był również wirusem koronowym (bez patentu) i również jego zaistnienie było związane z nietoperzami. Podobna sytuacja dotyczyła ptasiej grypy, wirusa z rodziny Orthomyxoviridae. Wydarzenia nie mają związku czy celu depopulacji, bo dla najbogatszych pandemia oznacza straty finansowe.

 3. Murphy 29.01.2020 14:30

  @emigrant001: Bogaci mają już tyle kasy, że tego za swojego życia nie przetrawią. Czego nie mają to czysta planeta, więc chęć pozbycia się “szkodników” jest co niektórym jak najbardziej na rękę. A pan B.G. jak najbardziej na kasę jest nastawiony, bo gdzie kasa tam jest i władza.

 4. Stanlley 29.01.2020 15:09

  @emigrant001 sprawdź zanim zaczniesz wypisywać bzdury. Ja sprawdziłem i to nie fejk :

  https://patents.google.com/patent/EP3172319A1/en

  https://data.epo.org/gpi/EP3172319A1

  to były liknk ido patentów… ładnie ładnie…

 5. emigrant001 29.01.2020 15:24

  @Stanlley
  Rozumiem że obecny wirus wyselekcjonowany przedwczoraj przez Australijczyków to wirus EP3172319A1, który pojawił się w Wuhan przypadkiem? czy też bardzo podobny do EP3172319A1? Jak możesz wyjaśnić w skrócie co określa patent EP3172319A1? i czemu ma służyć?

 6. Foxi 29.01.2020 17:52

  @emigrant Do czego służy patent? Masz odpowiedź czarno na białym:

  “Niniejszy wynalazek zapewnia żywy, atenuowany koronawirus zawierający wariant genu replikazy kodujący poliproteiny zawierające mutację w jednym lub większej liczbie białek niestrukturalnych (nsp) -10, nsp-14, nsp-15 lub nsp-16. Koronawirus może być stosowany jako szczepionka do leczenia i / lub zapobiegania chorobie, takiej jak zakaźne zapalenie oskrzeli, u osobnika.”

  Czego tych chcesz @emigrant? Bredzisz, że złodziej ma chodzić w czapce z napisem złodziej? Przecież nie mogli napisać w patencie, że będą się z tym wirusem wozić po całym świecie i go wynajmować za $ chińczykom w zamian za jakieś usługi. Ten patent jest rozpoczęty w 2014 roku, ulega zmianom i ewoluuje. Ostatnia publikacja 2019-11-20 czyli przed rozpoczęciem kampanii w chińskiej TV lansującej przewagę pieczonych nietoperzy nad tradycyjnie gotowanymi w cienkim rosole. Te nietoperze to tylko pretekst, taka sama zasłona dymna jak w Afryce, że winne są “nietoperze-ebola” które latają obok ogromnej bazy wojsk biologiczno-chemicznych USA ukrytej w krzakach. W Chinach i Indiach jedzą szczury i żywe myszki opłukane wodą z kranu, przy których nietoperze to są czyścioszki. Dotychczas “epidemii” jakoś nie było. Nagle wybuchła… po publikacji patentu 2019-11-20 no masz co za pech.

  PS
  Encyklopedia: “Wirusy mogą również sprawić, że organizm będzie bardziej podatny na infekcje bakteryjne; w ten sposób bakteryjne zapalenie płuc może wystąpić jako kolejne schorzenie współistniejące.” Piszą że objawy choroby pojawiają się po kilku dniach? Czyli gdzieś się ukrywa i namnaża robiąc coraz większy stan zapalny.

 7. Aida 29.01.2020 17:59

  Nie będzie żadnego kryzysu i depopulacji. Rozejść się.

 8. agama 29.01.2020 19:12

  ludzie sami się zdepopulują z głodu i w wojnach o malejące zasoby

 9. emigrant001 29.01.2020 19:42

  @Foxi
  Załóżmy, że masz rację.
  Nie jestem specjalistą ale ony patent musiałby dotyczyć wszystkich nukleotydów koronawirusa a jest ich około 30 000. Zmiana ich liczby (np o 10) wymusiłaby oddzielny patent, bo każdy szczegół czy mutacja ma kolosalne znaczenie.
  Mam nadzieję, że patent nie dotyczy podobnego koronawirusa SARS, który w 2003 roku zabił 812 osób. Miliarder zdobył wirus SARS w Foshan, zmodyfikował, opatentował jako EP3172319A1, nadał nazwę 2019-nCov i wypuścił w Wuhan, zabił xxxx osób i sprzedał szczepionki za pierdyliard dolarów. Tak wygląda ta historia?

 10. polantek 29.01.2020 22:34

  Wszystko to już było w historii : https://www.wikiwand.com/en/Plague_of_Justinian
  Ktoś kto chciałby powtórki nie może oczywiście liczyć na siły natury stąd tez pomysł na nieszczelne laboratorium biotech, a o królowej Wiktorii bedą potem krążyć legendy jak o królowej Wandzie 🙂 za jakies 1k lat

 11. Foxi 30.01.2020 09:55

  @emigrant Tak. Być może to nie jest jakiś pojedynczy osobnik ale całe kasty sitwy rody mafie. Parawanem dla ich istnienia jest korporacjonizm. Jak się gdzieś im noga powinie to winna jest jakaś tam “korporacja” a do ciupy idzie mianowany prezes i temat zakończony. Właściciele i prawdziwi decydenci są cały czas nietykalni.

  Sedno problemu jest w innym miejscu. Należy zadać pytanie czy komuniści z partii chińskiej sprzedali swoich obywateli na eksperymenty związane z depopulacją za pomocą broni genetycznej. Czy jest to atak z zewnątrz, a władza będzie realnie bronić swoich obywateli przed epidemią zagranicznego pochodzenia. Jeśli to jest ukartowane to działania pozorowane nic nie pomogą i to się będzie powiększać. Kończą się 5 dniowe święta Nowego Roku w Chinach to najważniejsze święto w tym państwie. Zobaczymy czy ruszą fabryki. Jeśli to jest zewnętrzny atak wycelowany w obchody Nowego Roku, coś jak atak na Ukrainę podczas igrzysk olimpijskich w Rosji, to będzie wielki sprawdzian dla skuteczności Chin jako mocarstwa. Broń genetyczna jest od 30 lat bez przerwy unowocześniana w pewnym małym państwie na pustyni, wcale tego nie ukrywają. Nie wiemy czy to tylko jest mały lokalny eksperyment i nie wiemy jaki mają etap prac nad zarazą. Czy to tylko jest mały test dla początkowej wersji wirusa czy z jakiegoś powodu spieszą się i wdrażają już plan ostateczny na masową skalę. Reakcja Chin będzie jakąś tam odpowiedzią na te pytania. Zielony Smok jak zbity pies podkuli ogon, czy się wreszcie zbudzi i splunie ogniem na pustynię.

 12. JP 30.01.2020 11:14

  [Portal] Szaleństwo Końca Czasów
  https://meditation539.com/?p=11885

  [Benjamin Fulford] Chazarska mafia używa wirusa strachu w desperackiej próbie utrzymania kontroli nad swoimi ponad 200 “państwami narodowymi”
  https://meditation539.com/?p=11875

 13. radical3dom 30.01.2020 11:27

  Zioła wirusobójcze:
  https://www.youtube.com/watch?v=SuCoba76ldk
  Zięba jak leczyć wirusa:
  https://www.youtube.com/watch?v=FEbRcxWQvqM
  Kupic duzo jedzenia i pozamykac sie na czas pandemii:)

 14. musik 06.02.2020 08:42

  FB ma inne zdanie i tą informacje oznaczył mi jako fake news ;D

 15. Admin WM 06.02.2020 09:02

  @musik

  Wiem o tym. Wygląda na to, że „Wolne Media” naraziły się Billowi Gatesowi. Wielki Brat Cenzor Facebook twierdzi, że to fake news, że symulacja pandemii naukowców z Fundacji Gatesów „przewidziała” epidemię, bo naukowcy zarzekają się, że to „tylko symulacja rozwoju koronawirusa” a nie „przepowiednia”. „Facebook” czepia się słówka wynikającego z interpretacji autorskiej a symulacja pokrywająca się z epidemią w Chinach ( https://www.youtube.com/watch?v=9afTl9z5JHQ ) mówi sama za siebie i każdy kto ma rozum widzi, że coś tuj jest na rzeczy. Szukali pretekstu by oznaczyć wiadomość, która im się nie podoba, jako fake news, żeby wyglądało to tak, że fałszywą informacją jest że mają patent na koronawirusa ( https://patents.google.com/patent/EP3172319A1/en ), a nie jakaś bzdeta w postaci sowa „przepowiednia” (nota bene nie użyto takiego słowa w newsie wyżej). Po prostu „Facebook” kontynuuje wojnę z naszym portalem by zmniejszyć nam liczbę czytelników, szukają haków by ostatecznie zablokować nam konto na FB.

  https://wolnemedia.net/cicha-wojna-mainstreamu-z-wolnymi-mediami/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.