Koronawirus nie pochodzi z Chin?

Opublikowano: 29.02.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1209

Hanna Shen – korespondent mediów polskich na Tajwanie. Chiński epidemiolog uważa, że koronawirus może pochodzić spoza Chin. Według Hanny Shen z Tajwanu Chiny próbują odwrócić od siebie uwagę. Należy wiedzieć, że Tajwan oficjalnie nazywa się… Republiką Chińską i do 1991 r. miał roszczenia terytorialne do kontynentalnych Chin, z których zrezygnował uznając oba państwa za niezależne. Tymczasem Chińska Republika Ludowa do dziś ma roszczenia do wyspy Tajwan, którą uważa za zbuntowaną prowincję. Więcej informacji o sporze obu państw TUTAJ.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.