Korea Północna zwiększyła produkcję nuklearną

Opublikowano: 01.07.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 906

Amerykański wywiad twierdzi, że Korea Północna w ostatnim czasie zwiększyła w swoich tajnych ośrodkach produkcję paliwa jądrowego – informuje telewizja NBC News.

Z raportów CIA i innych agencji wywiadowczych wynika, że Kim Dzong Un starać się ukryć te działania, ponieważ spodziewa się ustępstw ze strony amerykańskiej administracji w dwustronnych rozmowach. Jednocześnie, według analityków, północnokoreańskie władze wierzą, że broń jądrowa „jest niezbędna, aby przetrwać”, dlatego nie zamierzają z niej rezygnować.

— Brakuje dowodów, że Korea Północna ogranicza swój arsenał (atomowy), lub zaprzestała produkcji w tym sektorze – powiedział jeden z rozmówców NBC News.

Według wywiadu w Korei Północnej, oprócz oficjalnego ośrodka wzbogacania uranu w Jongbjon, istnieje co najmniej jeden tajny kompleks atomowy. — Trwają prace aby zmylić nas co do liczby ośrodków, ładunków oraz pocisków rakietowych — powiedział inny informator. Jak dodał, Amerykanie „obserwują to z uwagą”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. wpr1987 02.07.2018 08:53

    Nie lepiej by było jak by każdy kraj się rozbroił włącznie z USA….?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.