KRLD grozi Japonii „chmurami nuklearnymi”

Opublikowano: 04.10.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 585

Północnokoreańskie władze grożą Japonii, że w przypadku dalszej presji Japonię czekają “chmury nuklearne”. Oświadczenie o takiej treści opublikowała Koreańska Centralna Agencja Prasowa (KCNA).

“Presja Japonii na KRLD zaostrzająca napięcie na Półwyspie Koreańskim jest aktem autodestrukcji, który popycha chmury nuklearne w kierunku japońskich wysp” — czytamy w komunikacie.

Podkreśla się, że “nikt nie wie, kiedy wybuchowa sytuacja zamieni się w wojnę jądrową”. Przy czym KCNA ostrzega, że jeśli rozpocznie się, to błyskawicznie wybuchnie w Japonii. Wcześniej premier Japonii Shinzo Abe występując na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ wezwał do pozbawienia KRLD technologii niezbędnych do rozwoju programu rakietowego i jądrowego.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.