Koptyjski manuskrypt o Jezusie i Piłacie

Opublikowano: 11.02.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1498

Dlaczego JP Morganowi zależało na odnalezionym manuskrypcie? Jaką historię opisuje tekst, który natychmiast po odkryciu został celowo zapomniany? Czy postać Jezusa w tekście jest prawdziwa, czy mówi zupełnie o kimś innym? Dlaczego pisma kanoniczne tak bardzo różnią się od tekstów choćby z Nadż Hammadi? Czy Piłat faktycznie ofiarował swojego jedynego syna na krzyż zamiast Jezusa? Czy Jezus faktycznie potrafił operować materią aż do fizycznych zmian swojego ciała? Czy potrafił być niewidzialny?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.