Kopacz zgodziła się na 100 tys. imigrantów

Opublikowano: 14.10.2015 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 392

Decyzja już zapadła. Rząd jednak ukrywa tę prawdę przed Polakami ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne – ujawnia w tygodniku „wSieci” Aleksandra Rybińska.

“Nawet 100 tys. imigrantów może po wyborach trafić do Polski — ustaliliśmy w wiarygodnych źródłach w Komisji Europejskiej w Brukseli” – pisze dziennikarka. Dodaje przy tym, że “Prace nad dalszym rozdziałem kwot islamskich przybyszów są już zaawansowane włącznie ze wskazywaniem konkretnych lokalizacji ośrodków, w których mieliby oni zamieszkać w Polsce. A opinia publiczna jest świadomie oszukiwana: bo rząd Ewy Kopacz już się na to po cichu zgodził, tylko wybłagał zwłokę w realizacji tego planu. Oczywiście ze względu na wybory” – wyjaśnia Aleksandra Rybińska.

Dziennikarka ujawnia dalej: “Brukselscy urzędnicy dysponują już nawet listą miejsc, w których mają zostać ulokowani skierowani nad Wisłę przybysze. Są na niej nieczynne koszary wojskowe i inne ośrodki, w których można umieścić duże grupy ludzi” — informuje nasz rozmówca, pragnący zachować anonimowość urzędnik Komisji Europejskiej. A jeśli w Polsce będzie jednak nowy rząd? “Mamy narzędzia, by każdy rząd zmusić do przyjęcia tej decyzji, która będzie dotyczyła całej Unii. Zwłaszcza że rząd Polski już to zaakceptował. Zwłaszcza, że kontyngent przydzielony Polsce będzie i tak mniejszy niż francuski czy niemiecki. (…) Oficjalnie mówi się o kilkuset tysiącach imigrantów. Ale niemiecki dziennik „Bild”, chociaż tabloid, to zwykle dobrze poinformowany, doniósł o raporcie szacującym liczbę przybyszów na 1,5 mln tylko w tym roku. W tym kontekście liczba 100 tys. imigrantów przeznaczona dla Polski wcale nie wygląda na przesadną” – ocenia dziennikarka.

Premier Kopacz zapytana wczoraj wprost podczas konferencji prasowej czy to prawda, że ustalono przeniesienie do Polski 100 tysięcy imigrantów i że wiadomo nawet, w których ośrodkach i koszarach wojskowych będą umieszczeni, roześmiała się tylko stwierdzając, że to bzdury i walka polityczna.

Jednak, gdy przeanalizuje się doniesienia medialne, można z nich wyczytać, że w tym roku Unia Europejska została najechana już przez 1,5 miliona imigrantów, zatem “kwota” w wysokości 100 tysięcy nie wygląda absurdalnie i odpowiada procentowemu udziałowi, jaki przydzielono nam wcześniej. Gdy weźmiemy pod uwagę, że w ramach łączenia rodzin każdy z tych imigrantów będzie mógł sprowadzić kilku innych, to zaraz okaże się, że zostaniemy “wbogaceni” przez UE nową mniejszością narodową i religijną rzędu setek tysięcy osób. Na dodatek w większości są to ludzie mocno roszczeniowi, którzy bynajmniej nie przyjeżdżają do Europy pracować, ale raczej po prostu po frajerskie “pieniądze Allacha”.

Źródła: Stefczyk.info (1-3), ZmianyNaZiemi.pl (4-5)
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

Próbuje dorównać Tuskowi w prowadzeniu antyspołecznej polityki.

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Nawet szwaby nie narzucą nam takiego rozwiązania. Musieliby narzucić nam jeszcze wprowadzenie nieprawdopodobnego socjala do rozdzielenia między sługi Allaha. Merkelowa dobrze wie, że oni wrócą do Niemiec ale jak to w wielkiej polityce bywa – ona też chce zyskać na czasie.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Wszyscy PO-wcy przeniosą się do nowoczesnej, chociaż jak maja 20% poparcia to może zrobią rząd mniejszościowy ze zlewem, nowoczesną i czymkolwiek, by żyło się lepiej.