Kontakt ze zmarłymi na cmentarzu w Finlandii

Opublikowano: 06.05.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1856

Mężczyzna w Finlandii odkrył, że ciała nowo pochowanych ludzi, których zaszczepiono eksperymentalnymi preparatami terapii genowej przeciwko COVID-19, emitują adresy IP. Poniższy film przedstawia jego odkrycie na cmentarzu. Niestety, kanał „Anielskie Siostry Jasnowidzki” na „Telegramie” nie informuje, jak mężczyzna się nazywa.

Czy to fejk? Nie wiem, ale możesz osobiście to zweryfikować i nam napisać!

Zainstaluj sobie na smartfonie kilka aplikacji do śledzenia Bluetooth, np. Blue Radar i nRF Connect. Ustaw skaner tak, by wykrywał technologię Bluetooth Low Power. Wybierz się na spacer po cmentarzu ze świeżymi grobami i zobacz czy pojawią ci się jakieś nietypowe adresy.

Martwi ludzie nie są chowani z telefonami ani tabletami. Nanoczipy w preparatach zwanych marketingowo szczepionkami przeciwko COVID-19 jako pierwsi odkryli badacze z Hiszpanii. Media głównego nurtu i rządy zaprzeczają istnieniu w preparatach dodatkowych składników nie ujętych na ulotkach.

Nie wierz nikomu – sprawdź osobiście i napisz nam (np. w komentarzu), czy coś odkryjesz. Możesz nakręcić też wideo.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: T.me/siostryjasnowidzki
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. duchtesciowej 06.05.2022 07:52

  taa a zasilanie przynoszą im (tym nano chipom) robaki w wiaderkach 🤣🤣🤣 I to na tyle wydajne, że te cudeńka mają na tyle energii by przebić się z sygnałem przez ponad metr ziemi i kamulców, a mój router zasilany wprost z germańskich wiatraków i ostatnich 2 elektrowni atomowych nie ma siły skutecznie opleść sygnałem, małego mieszkania z cienkimi ściankami działowymi. Co za niedorzeczność.

 2. Admin WM 06.05.2022 08:20

  Mowa o świeżych zwłokach, a nie starych. Skąd wiesz, w jaki sposób mogą być zasilane nanoczipy? Jeśli oczywiście to prawda. Nie wiemy, jak daleko jest rozwinięta tajna technika wojskowa.

 3. radical3dom 06.05.2022 08:31

  W ludzkiej krwi jest tyle składników, które można przerobić na energię..Poza tym, anteny są w stanie wytwarzać energię z fal radiowych albo po prostu je odbijają wykorzystując w swój sposób. Są rzeczy na ziemi, które się fizjonomom nie śniły!

 4. KubaD. 06.05.2022 10:08

  Przesyłanie bezprzewodowe energii to od ponad 100 lat nie problem…
  Każde zmienne pole elektromagnetyczne może być źródłem prądu.
  Jeżeli faktycznie sygnał BT przechodzi to i zasilanie dojdzie

  Tu link do radia bez baterii
  https://www.youtube.com/watch?v=NWIECx_GIeU

  Jeżeli takie nano-chipy istnieją, co jest wysoce prawdopodobne, nie potrzebują dużo prądu…

  Należy pamiętać, że technologia, o której wiemy, jest niczym w porównaniu z tą, która wykorzystuje się militarnie

 5. Rhumek 06.05.2022 13:21

  duchtesciowej….. To ze Ty sobie czegoś nie jesteś w stanie wyobrazić wcale nie oznacza, ze nie może istnieć. Dowodzi jedynie, ze Twój umysł nie jest otwarty.
  Z mojego podwórka: Kobietka, która ze mną mieszka przyjechała z Pl po szczepieniu 2 dawka Johnsona czy tez astry nie pamiętam, nie pytam.Ja……nieszczypany 😉 Wieczorem przed Jej przyjazdem włączyłem wyszukiwanie BT. Odnalazło po jednym adresie na urządzenie w tym ……na dwa wyłączone aczkolwiek zasilane bateria. Po Jej przyjeździe sprawdziłem ponownie, weszło …….6 nowych, domyślnie Jej dwa telefony i co jeszcze ????? ani słuchawek, ani lapka czy tableta. Po Jej wyjściu z domu znikają. Moze to……obcy. Sa na niebie i Ziemi rzeczy o których ani filozofom, ani fizjonomom 😉 a nawet fizjologom 🙂 się nie śniło.

 6. Foxi 06.05.2022 14:38

  My tu sobie gadu gadu o pokoju, wolności itp wydawało by się ważnych sprawach, a w tej rzeczywistości zwyczajnej na własne uszy słyszałem wczoraj jak pani mówiła co cytuję: “Jak ja się cieszę z tej wojny, gdyby nie ta ukraina, to oni by nas wyprowadzili z UE.”
  Jak widać cierpienie, strach i nędzą ludzka – wprawia diabłów w pogodny i radosny nastrój. Zgaduję że gdy uruchomią obozy koncentracyjne, to te diabły będą w pełnym rozkwicie transcendentować w kierunku ..bytu Lucy Fe i Ra.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.