Konstytucja i karta praw USA to „niebezpieczne treści”

Opublikowano: 10.09.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1474

Rewolucja pożera własne dzieci, co widać na najnowszym przykładzie w Stanach Zjednoczonych. Oto Narodowe Archiwum USA oznaczyło konstytucję Stanów Zjednoczonych, kartę praw Stanów Zjednoczonych i inne dokumenty będące podstawą istnienia tego państwa w Ameryce, jako… „potencjalnie zawierające niebezpieczne treści”.

Na stronie internetowej Archiwum wyświetlającej te dokumenty umieszczono link z treścią „Uwaga: niebezpieczny język – zobacz Oświadczenie NARA dotyczące niebezpiecznego języka” („Harmful Language Alert: see NARA’s Statement on Potentially Harmful Language”).

Link przekierowuje do strony „NARA’s Statement on Potentially Harmufl Content” wyjaśniającej, co to takiego ta „niebezpieczna zawartość”, i tu następuje cała lista myślozbrodni: rasizm, seksizm, ableizm (to taka nienawiść do niepełnosprawnych), mysogynizm, mysogynoirzm (nienawiść do czarnych kobiet), ksenofobia, dyskryminacja ze względu na gender, religię i inne przestępstwa, do których zaliczono nawet wyświetlanie… grafiki historycznych procedur medycznych.

Do której z tych kategorii zaliczono konstytucję i inne dokumenty założycielskie, nie wyjaśniono, pozostawiając to domysłowi czytelnika.

Osoba znająca dobrze historię Stanów Zjednoczonych byłaby zdziwiona sądząc, że wreszcie oficjalnie przyznano się do błędów założycielskich, jednak intencje współczesnych rewolucjonistów są dużo tragiczniejsze niż rewolucyjne zamysły Ojców założycieli.

Sprawdź sam, aby uwierzyć, TUTAJ i TUTAJ.

Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.