Kongres USA apeluje o pozbawienie RT licencji

Opublikowano: 02.04.2017 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 522

Redaktor naczelna RT (Russia Today) Margarita Simonian skomentowała apel o pozbawienie RT pozwolenia na nadawanie w Stanach Zjednoczonych.

„Kongresmeni zabrnęli tak daleko, że RT i Sputnik podkopuje w ich ocenie wiarę Amerykanów w ich własne media. Nie wiem nawet, czemu się bardziej dziwić, czy wierze senatorów w nasze bezgraniczne możliwości, czy brakowi wiary w świadomy wybór swojego narodu” — powiedziała Simonian. Jej słowa cytuje RT.

RT przekazało, że na posiedzeniu Komisji Wywiadu Senatu USA, poświęconym rzekomym „wpływom” Rosji na wybory prezydenckie, wybrzmiała propozycja pozbawienia RT koncesji. Wiceprzewodniczący komisji Mark Warner oświadczył ponadto, bez przywoływania konkretnych dowodów, że Rosja usiłowała ingerować w demokratyczne procesy w kraju i wykorzystywała w tym celu „kampanię dezinformacyjną w sieciach społecznościowych”. Zdaniem Warnera, w kluczowych amerykańskich stanach, w Wisconsin, Michigan i Pensylwanii, szerzono fałszywe informacje. Rosja niejednokrotnie dementowała te informacje.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. SENECA1955 02.04.2017 21:45

    Moj ogolny komentarz.
    Kazdy narod dostanie kiedys swojego DYKTATORA!
    Spojrzmy wokolo.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.