Konfederacja prezentuje ustawę o zniesieniu bezkarności policji

Opublikowano: 29.06.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1423

Posłowie Konfederacji zdołali zebrać wymagane podpisy pod projektem ustawy o zniesieniu bezkarności funkcjonariuszy policji. Projekt zakłada m.in. zakładanie w widocznym miejscu numerów identyfikacyjnych na mundurze. Pod ustawą podpisali się posłowie z Polski 2050, Polskich Spraw oraz Prawa i Sprawiedliwości.

„Mamy to! Ustawa Konfederacji o ukróceniu bezkarności policji zebrała wymagane podpisy, by można było ją złożyć do marszałka sejmu” – poinformował Tomasz Grabarczyk. Dodał również, że pod projektem ustawy podpisali się posłowie z Polski 2050, Prawa i Sprawiedliwości oraz Polskich Spraw.

„Na nakryciach głowy policjantów muszą pojawić się numery identyfikacyjne. Teraz wielu »funkcjonariuszy« czuję się bezkarnych. Zakryte twarze dają całkowitą anonimowość, a ta pozwala na stosowanie przemocy wobec obywateli w sytuacjach, kiedy w ogóle nie jest to konieczne” – dodał rzecznik Konfederacji.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. woma123 30.06.2022 00:00

    HI

    I za to właśnie lubię Konfederację, oraz personalnie J. Korwina-Mike. Nie twierdzę że zgadzam się z jego wszystkimi poglądami, jednak tej inicjatywie zdecydowanie kibicuję!

    DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.