Koncerny paliwowe oszukały świat?!

Opublikowano: 08.02.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1470

Wiele renomowanych dzienników ekonomicznych przyjrzało się zyskom koncernów paliwowych w ciągu ostatnich lat w porównaniu z wynikami osiąganymi po wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą, kiedy rozpoczął się kryzys energetyczny, a ceny surowców poszybowały w górę. Jak zauważa dziennik „Bussines Insider” największe koncerny paliwowe w USA zarobiły w 2022 r. łącznie 128 mld dolarów To o 60 proc. lepszy wynik niż w rekordowym 2012 r. Nawet wiele lat temu, gdy ceny ropy naftowej były na szczycie, branża naftowa nie zarabiała takich pieniędzy.

Źródło: YouTube.com

13

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 08.02.2023 14:00

    Dobrze ze mam elektryka i mam ich gdzies. Dodam ze w pracy tankuje za darmo, wiec glupota byloby nie kupic takiego auta.

  2. Stanlley 08.02.2023 16:33

    Co za odkrywczość – wystarczy sobie co jakiś czas wchodzić strony typu bankier i obejrzeć notowania S&P i NASDAQ – prześledzić topowe firmy. Był rok covidowy – regordowe zyski korpo tech – czyli google/fb amazon i nawet firmy Muska się załapały. Teraz mamy od dłuższego czasu żniwa dla korpo energetycznych – nie tylko paliwa. Firmy dostarczające prąd w EU również mają znaczący udział, jak nie większościowy funduszy z USA – dla nich koszą zyski obecnie. Gratuluję prowadzącemu reflexu! Naprawdę – szacun!

    Odnośnie elektryków – 4-5 lat i bateria do wymiany – koszt to 75% nowego auta… tylko frajer by nie kupił nowego a stare wyrzucił 😛 to się nazywa ekologia – poużywać do końca leasingu, zostać z niczym i kupić nowe 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.