Komunię św. mogą udzielać tylko osoby „w pełni zaszczepione”

Opublikowano: 22.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1298

Biskup Donald J. Kettler (diecezja St. Cloud w stanie Minnesota), w liście wystosowanym do księży diecezji napisał, aby „usilnie zachęcać, aby tylko osoby zaszczepione – w tym księża – udzielali Komunii św.”.

„W interesie bezpieczeństwa” – jak napisał bp Kettler, oprócz zalecenia ograniczenia udzielania Komunii św. tylko zaszczepionym kapłanom i osobom świeckim (tzw. szafarzom), wprowadzam nową zasadę, zgodnie z którą należy wyraźnie ustalić oddzielne kolejki dla przyjmujących Komunię świętą na język i dla tych, którzy chcą przyjmować Eucharystię na rękę.

Biskup-apostata wyjaśnia, że nowe zasady zostały ustalone po zgłaszanych skargach „osób, które mają obawy związane ze swoim zdrowiem i bezpieczeństwem w związku z przyjmowaniem Komunii św. na rękę od osób, które udzielają innym Komunii św. również na język”.

List bp. Kettlera zawiera również inne restrykcje, jak wymaganie aby w diecezjalnych programach, takich jak obozy czy rekolekcje „Cały personel, wolontariusze i uczestnicy biorący udział w tych programach byli zobowiązani do pełnego zaszczepienia jako warunku uczestnictwa”. Biskup-wyznawca religii kowidowej, wyjaśnia przy tym, że „osoba jest uważana za w pełni zaszczepioną dwa tygodnie po otrzymaniu ostatniej wymaganej dawki szczepionki COVID-19”.

Aby uczestniczyć w tych programach pozaliturgicznych, biskup wymaga okazania dowodu szczepienia. „Ci, którzy zdecydują się nie szczepić, nie mogą uczestniczyć w tych dodatkowych programach naszej diecezji, do odwołania.”

Portal „Lifesite News”, który otrzymał list bp. Kettlera, skontaktował się z diecezją St. Cloud, pytając w jaki sposób jej wytyczne dotyczące szczepień są zgodne z watykańską dyrektywą Kongregacji Nauki Wiary z 2000 roku, na dodatek zatwierdzoną przez Franciszka-Bergoglio, która stwierdza, że ​​szczepienie musi zawsze pozostać dobrowolnym wyborem, ponieważ przymus byłby „etycznie niedopuszczalny”.

Poproszono również o wyjaśnienie, w jaki sposób diecezja zamierza potwierdzić status szczepień księży i ​​wolontariuszy oraz czy uszanowaliby decyzję jednostki o zachowaniu poufności ich dokumentacji medycznej. Ponadto, zapytano czy diecezja jest świadoma, że ​​zgodnie z amerykańskim prawem federalnym 21 U.S.C. § 360bbb-3, eksperymentalne szczepionki mogą być przyjmowane tylko dobrowolnie i bez przymusu.

Diecezja nie raczyła odpowiedzieć na wielokrotne zapytania w tej sprawie; nie odbiera też telefonów.

Wielu naukowców na całym świecie pisało wielokrotnie listy i monity w sprawie bezzasadnych zakazów udzielania Komunii św. na język, np. list 27 lekarzy do biskupów niemieckich, czy 21 lekarzy do biskupów austriackich.

W Stanach Zjednoczonych, już rok temu, „doktor” Anthony Fauci wzywał publicznie do wprowadzenia odgórnego całkowitego zakazu udzielania Komunii świętej. W wywiadzie dla jezuickiego heretyckiego pisma America, Fauci powiedział „jako katolik”, że „przyjmowanie Komunii św. jest ryzykowne”. Fauci jest lekarzem, nie posiada doktoratu i nie jest profesorem, lecz pełniąc przez kilkadziesiąt lat nadrzędne funkcje w wielu kluczowych instytucjach i organizacjach medycznych, jest biurokratą o wielkich wpływach, a podczas tzw. pandemii ogłoszony został przez media jako „główny lekarz Ameryki”. Fauci ma niewielkie doświadczenie lekarskie; jako lekarz nie widział pacjenta przez co najmniej 20 lat. Za to w ostatnim roku udzielił ponad 330 wywiadów. Fauci nie jest również katolikiem, nie tylko poprzez antykatolickie wypowiedzi i wieloletnie praktyki, ale jak sam to powiedział w jednym z wywiadów, porzucił wiarę katolicką i deklaruje się dzisiaj jako „humanista”.

Preparaty chemiczno-genetyczne reklamowane jako „szczepionki przeciwko Covid-19” nie tylko nie są szczepionkami, gdyż nie kwalifikują się pod to medyczne pojęcie; nie są też „przeciwko” Covid-19, gdyż nie chronią przed wirusem (jedynie – jak twierdzą bezpodstawnie producenci – mają zmniejszyć symptomy choroby).

Nawoływanie przez katolickich hierarchów i księży do zaszczepiania się preparatem chemiczno-genetycznym wyprodukowanym na linii abortowanych komórek ludzkich, jest zbrodnią wołającą o pomstę do Nieba.

Na podstawie: LifesiteNews.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. robcioRR 22.05.2021 12:45

    Dwa slowa do ksindza biskupa-APAGE SATANAS!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.